Jump to content
BogdanNBV

5 Noiembrie = Maine

Recommended Posts

superba constatatie @yceman

oricum daca ar cade FB,mare branza,si asa nu il folosesc,si cred ca sunt multi ca mine.

daca se cred asa tari grupul astia de .....,de ce nu ataca vreo institutie internationala,fara sa dau exemple,ca ar dispare toata criza asta mondiala,si ar face cu adevarat un bine comunitatii internationale.

Edited by maskatu
niciunul
Link to comment
Share on other sites

Auzi redcoder, sau cum pula mea te numesti,este prima oara cand injur aici pe forum,si asta din cauza ta,dar pe tine ce pula mea te intereseaza de ce m-am inscris eu aici?In caz ca nu stiai,este un forum cu inscriere libera,iar daca nu iti place te sfatuiesc sa te dai cu capul de pereti si fati un forum privat pe baza de invitatii,asta asa ca sa nu mai futi tu lumea la cap,cine mortii mati te crezi ,pisat de om ce esti

Link to comment
Share on other sites

Nu va mai credeti asa de destepti.Fiecare dintre noi e specializat in ceva.Eu de exemplu sunt unul dintre aceia,care va alunga plictiseala,si va face un film nou cu subtitrare romaneasca,release si multa munca ,pe care sunt sigur ca tu nici macar nu o cunosti.Daca m-am inregistrat aici,am facuto pentru ca e interesant forumul,si cred ca oricine e liber sa isi spuna o parere.Nu este nevoie ,sa imi critici tu posturile sau scoala care am facuto,ca oricum nu ma intereseaza.Daca te crezi asa destept,imi dadeai o replica educata,si nu "ce pula mea".Asta imi da dovada,ca nu esti cu nimic mai presus ca mine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...