Jump to content
Boby

Metode pentru ban adsense ?

Recommended Posts

ce mentalitate tampita, mai bine iesi afara si te joci, ce zici? ti-ar convenii sa patesti asa ceva? sunt metode pentru orice, inclusiv de eliminat un domeniu din google dar tre sa fi prea josnic sa apelezi la asa ceva

Nu e mentalitate tampita, imi cunosc bine motivele. Am cerut cateva sfaturi, daca stii bine, daca nu lasa pe altul :-?? Stiu ca nu e ok ce vreau sa fac..

Link to comment
Share on other sites

Nu e mentalitate tampita, imi cunosc bine motivele. Am cerut cateva sfaturi, daca stii bine, daca nu lasa pe altul :-?? Stiu ca nu e ok ce vreau sa fac..

pai ia zi-ne si noua motivul, poate totusi omul ala e sarac si are nevoie de bani mai mult decat unul obisnuit sau poate a muncit mult la site-ul respectiv, genul asta de abordari denota lasitate, daca ai ceva cu el si nu poti rezolva cu vorba il ameninti si te opresti acolo

Link to comment
Share on other sites

Topic closed!Nu incurajam practicile neloiale si tinem cont de etica pentru ca suntem oameni si avem o constiinta.Daca vrei sa il umflii si ne poti demonstra ca el a facut rau inaintea ta si merita ars, pm me, redeschidem topicul, si vedem.

LE:mesajul primit de la Boby suna in felul urmator:"Salut, Poveste e enorm de lunga si tot odata personala. Nu pot sa spun. Ideea este ca ma enerveaza site-urile. Are 2 site-uri doar copy/paste printre care si ilariant.eu. in caz ca stii ilariant.ro baietii fac o treaba faina, si asta copiaza numele pentru vizitatori si pune un continut de nimic, si ma dispera chestia asta oricum ar suna..

Deface nu stiu sa-i dau deocamdata, macar faza cu google-u sa o tai".

Daca vrei sa-i faci rau, nu ne implica.Poate omul incearca sa faca un ban cum poate, decat sa dea in cap cum fac altii prin Italia, Franta, Spania sau Marea Britanie.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...