Jump to content
kav_detox

Strigatul Mut

Recommended Posts

Saw it long time ago.

Ar trebui sa va ganditi sa fiti mai responsabili inainte sa sariti la gaurica, nu este chiar asa usor sa iei o viata, chiar daca fetusul este la inceput.

Ca sa nu mai zic ca unii oameni(chinezii) mananca supa de fetus.:|

Si te mai intrebi de ce urasc eu chinezii.

Jupoaie animale de vii, trec cu masinile peste copii si nimeni nu sare in ajutorul unui copil zdrobit de masina, intins pe jos.

Daca ar fi dupa mine i-as extermina pe toti. Sunt multi, sunt nenorociti, aduc numai suferinta in lumea asta.

Nu ma mai uit la film. Stiu despre ce e vorba. Am facut intr-a 11-a un proiect despre avort ca sa particip cu el la un rahat de concurs la psihologie. Stiu in esenta cum se face si nu vreau sa vad cu ochii mei.

Link to comment
Share on other sites

@Crs, despre chinezi... Eu sunt un 'toma necredinciosul' de felul meu, in sensul ca nu cred pana nu vad cu ochii mei. De-alungul timpului s-au inventat atatea cacaturi de filme cu/despre extraterestii (ca sa amintesc de un subiect mai cunoscut) dar la un moment dat tot s-a recunoscut ca a fost ceva regizat. Sigur, nu spun ca asta n-ar fi o strategie a guvernelor sa ne tina departe de subiect, dar tocmai la asta vroiam sa ajung, nu stii ce sa mai crezi, exista multe contradictii. Asa ca te sfatuiesc sa numai crezi tot ce vezi, cel putin nu asa... la prima vedere.

Ia de aici prietene:

!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...