Jump to content
PiciuXXL

BugBounty Yahoo.com [Report vuln.]

Recommended Posts

NU SE PRIMESTE NIMIC DE LA YAHOO !

O sa repare si atat.

Ok.. nici nu ma mai cinui sa raportez nimic...

Ms... Un admin sa stearga topicul. Ms:|

EDIT:

black_death_c4t, de ce as face asta? Nu vreau sa-l vand... vreau doar sa raportez. Sunt unii acre nu au nici o vina si le sunt furate cookie-urile

Link to comment
Share on other sites

vinde-l ;]

Mai bine raportez... Am primit un mail de la cineva cu un grabber care se pare ca... ce crezi? era xss-ul meu. L-am dat cuiva, iar ala l-a dat mai departe... s-a ajuns sa ma arda pe mine altii cu xss-ul gasit de mine.

O sa-i dau report imediat...

EDIT:

Imi puteti spune und epot da report?

Edited by PiciuXXL
Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

XSS-urile de yahoo NU SE RAPORTEAZA (Si mai ales sa ai aceleasi xssuri ca ale mele !X()! Se fura painea de la gura altora..! Unii din asta traiesc :))))

Cel mai bine se lasa la locul lor aceste xss-uri :D.

Link to comment
Share on other sites

Ai gasit XSS in yahoo si nu stii cum sa il raportezi?:|

Ei si tu, poate l-a gasit in calcul unuia pe care a avut ceva rat, altfel nu-mi explic:p

on: poti obtine pe un xss peste 400 de euro.daca nu te scalzi in bani, poate te gandesti de doua ori inainte sa dai report.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Ei si tu, poate l-a gasit in calcul unuia pe care a avut ceva rat, altfel nu-mi explic:p

on: poti obtine pe un xss peste 400 de euro.daca nu te scalzi in bani, poate te gandesti de doua ori inainte sa dai report.

Ce ma?:o Unde, cui, ce ? wtf? 400 euro?

Nu are cum.

Nu e furat cu rat ci mi-a dat cineva un mail link in care era <iframe src=ceva si am vazut. Eu am acest xss de ceva timp, dar am vazut ca si altii il au. Am vrut sa-l raportez deoarece altii fac pagube mari cu el. Eu doar citesc conversatiile colegilor de la facultate.

Nu-l mai raportez:))

Link to comment
Share on other sites

@Andblood: Si ce daca? Retoric.

@wildchild: Reciteste de Nemessis. N-ar fi rau in semn de respect sa dai close la topic macar si sa nu mai incurajati vanzarea lor. Care are sa fie sanatos, care nu sa caute si o sa gaseasca daca chiar merita.

si oricum topicul era mai mult pentru a primi mesaje private probabil. Verificati si chatul intern si ban daca e.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...