Jump to content
yceman

Facebook recunoaşte:

Recommended Posts

http://www.money.ro/facebook-recunoaste--ii-spionam-si-pe-cei-cu-cont-si-pe-cei-fara-cont--vezi-cum_1163071.html

nu sunt eu genul paranoia ca voi fi urmarit de cia dar e cam magarie sa intru pe autovit care are buton de facebook si deja ei sa imi ia datele la ce ora am intrat, browser etc.

Daca imi mai fierb o tuica o sa ma simt ca in resident evil cu Umbrella Corporation.

They will control the world

L.E: am pus si fara diacritice si tot nu merge, am pus link`u cel mai bine

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

Doamne!!!!Cum sa recunoasca asa ceva?:o

Probleme cu forumul?:(

*****Imi cer mii si milioane de scuze...nu stiu ce s-a intamplat.Nici macar nu am apasat de 2 ori pe Post.Aveam un lag destul de mare(torrentu` asta...),si cand am dat un refresh am vazut 2 posturi :|.

Poti sa-ti stergi singur posturile.

Link to comment
Share on other sites

bun se stie de cand au fost introduse scripturile de geoip location, ip finder, proxy finder, link watch etccc... cea mai buna metoda disable java cand accesezi site-urile bine ca majoritatea utilizatorilor nu stiu asta si nici majoritatea site-urilor nu merg fara java enabled.

cand o sa apara primul trojan java scris cu librariile JQuery, sau scris pe Eclipse s.a.m.d, sa vedem atunci cum va fi...si ce schimbari va aduce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...