Jump to content
skizZ

Lr / pp

Recommended Posts

Salut.

Este vorba de Liberty Reserve , PayPal. Am zis ca aici este cel mai bine sa postez. Am o intrebare pentru cei care se ocupa cu vanzarile prin aceste banci online.

In momentul cand vindeti anumite chestii "ilegale" , precupum baze de date din diverse site-uri ( marisoare ) ca exemplu, va folositi contul personal de PP sau LR ?

Un sfat cum este mai bine sa procedezi in momentul cand faci tranzactii de genul as vrea daca se poate.

Multumesc.

Edited by skizZ
Link to comment
Share on other sites

asa dupa tine ce crezi ? daca e ceva mai grav si exista riscul sa fii cautat, crezi ca alora nu o sa le dea prin cap sa te ia si de acolo ? totusi...

cand e vb de ceva cu risc mare indicat e sa fii cat mai anonymus din toate punctele de vedere, mai ales cu plata

Asa dupa mine , e normal ca m-am gandit la asta altfel nu intrebam aici, nu?

Totusi, presupun ca ai un raspuns mai bun ? => CE SI CUM ?

Link to comment
Share on other sites

In primul rand. Nu compara Paypal cu LibertyReserve.

Paypal iti cere datele personale pentru a face cashout, asta daca nu esti din UK si poti scoate 1k$ parca, fara card atasat.

LibertyReserve e cel mai safe / secure / si care iti garanteaza 100% anonimitatea. De ce spun asta? Simplu, nu ai nevoie de numele tau, pur si simplu poti fi oricine pe orice cont. IP-urile se salveaza doar daca vrei tu. Ai 7 masuri de protectie. Deci daca cineva iti afla parola, ia fix pula. Banii nu ii poti scoate prin LR, ci trebuie sa te folosesti de 'site-uri' afiliate prin care faci exchange. Iti va lua ceva comision dar esti anonymous. Pentru asta e foarte cautat LR, si mai scump la exchange.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...