Jump to content
Vlachs

Teapa de cacat - schimb LR cu PP ( Cute Adrian-Nicolae )

Recommended Posts

Acum 3 zile aveam un client care trebuia sa imi plateasca 200$ pentru un serviciu, din fericire a avut doar 120 si din nefericire a avut pe liberty reserve, amintindu-mi de adi003 aka A.N.C.(user de aici pe forum) ca e "cul" si oferea sute de euro pentru cine ii oferea un cont pe un site sau alte cacaturi(si avand discutii cu el inainte) am zis sa il intreb daca face un schimb lr pentru pp!

Omul spune ca da, eu zic ok, imi zice ca a doua zi dimineata e probabil sa imi trimita, eu ok, o sa astept, trece ziua si cineva imi propune o intelegere si folosesc mare parte din banii care ii aveam pe un cont de pp, il intreb cum merge treaba, trimite/nu trimite, nu raspunde, ramanand fara bani in momentul ala pe paypal(celelalte conturi find blocate) il mai intreb mai pe seara, tot la fel!

Nici acum nu a raspuns si nu cred ca o sa o faca in curand!

Morala: Nu folositi liberty reserve ca sa cumparati ca va luati muita, si nu aveti incredere in toti ..., totusi nu inteleg de ce ai face un cacat ca asta sa iti distrugi credibilitatea, tragi o teapa dar macar nu o fa in "ograda ta", unora o sa vi se para ca fiind un gest cool din partea lui sau ceva, unora nu, nu mor dupa banii aia dar nici bine nu imi pare si postul e pur informativ, un scamer mai putin

YM: adriannicolaecute@yahoo.com

Skype: adriannicolaecute

Live: adriannicolaecute@live.de

Masa: ROSU LILIANA-ADRIANA(15 noiembrie 1969)

Ultima adresa cunoscuta in Germania, 33803 Steinhagen, Brockhagenerstr. 7

Ultima adresa cunoscuta in Romania: Lugoj, str. Izlazul Mic nr. 1A, jud. Timis

EL: Cute Adrian-Nicolae(02.11.1988)

Edited by Vlachs
sa fie indexat mai bine mail-ul
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...