Jump to content
alexxi

Ajutor!!!!! Facebook

Recommended Posts

da ok !! ajutama daca sti!! te rog!!!

Citeste regulamentul:

14. Cererile de tipul:

a) "Imi sparge cineva id yahoo/hotmail?"

B) "Imi sparge cineva site-ul xxx.com?"

NU sunt tolerate decat in rubrica "Trade". Daca vi se cer bani sau ceva la schimb pentru aceste servicii ori platiti, ori inchideti subiectul.

Platesti bine, nu... Salut!

Fara milogeala, pomana in fata la biserica cu mana intinsa, nu aici.

Link to comment
Share on other sites

imi poti da din nou link-ul ca nu merge :D ms!

Esti mai prost ca limba rusa. Prima chestie pe care trebuie sa o stii este ca NICIODATA nu o sa fie un program care "sparge" parole. Oricum contul care zici ca ti s-a spart 140% nu e al tau. Crezi ca daca ai bocit 3 posturi ca ti s-a spart contul va incerca cineva sa ti-l recupereze? Daca este al tau asa cum zici exista o optiune magica la Yahoo Password Recovery. Chiar daca ti s-a spart contul si modificat toate datele bla bla bla acestea nu vor intra in vigoare decat dupa un timp. O alta metoda(in caz ca nu-ti aduci aminte intrebarile de securitate) este sa trimiti mail la yahoo. Acestia iti vor cere informatii despre cont(data la care a fost facut / posibile raspunsuri la secret questions.. bla bla bla). Insa daca nu vei stii sa le zici ce vor poti sa-ti iei adio de la cont. Asta e modalitatea clasica. Ai mai putea sa incerci sa infectezi "spargatorul de parole" si sa o recuperezi, eventual sa-i mai faci si putin rau. Insa m-as mira ca ai inteles ceva de aici din moment ce vii si ceri SPARGEREA UNEI PAROLE DE YAHOO. Bafta in viata de apoi ca in asta esti cam ratat.

Apropo... chiar credeai ca pune careva botul daca iti dau bump de pe alte conturi? Grow Up kido!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...