Jump to content
say3er.

Zeitgeist: Moving forward

Recommended Posts

Asta sa fie o manipulare ? nici pe departe ..asta e o prezentare a anumitor tipuri de factori cu care ne confruntam zi de zi.

Iar urmatorul documentar va aparea in 2012 la inceputul anului.

Acest documentar nu il poti intelege daca il vezi doar o data,ci de mai multe ori pentru ca are un continut intens iar daca l-ai vazut doar o data intelegi doar ce e asa, in mare parte.

Edited by say3er.
Link to comment
Share on other sites

fi serios , crezi ca daca era chiar asa mai era postat pe net?Probabil "ei" au facut 2 tabere imaginare si se joaca cu mintea oamenilor prin filme si cacaturi ca cel de mai sus..

Daca era chiar asa de simplu iti dai seama ca gaseam pe net toate planurile guvernamentale...si toate super tehnologiile ..dupa cum am zis mai sus , "ei" doar se joaca cu mintea noastra..ne pun probe si argumente cum ca tot ei au facut nustiu ce cacaturi , doar ca sa ne induca in eroare..e ca si cum ai juca 2 roluri cu aspecte diferite unul fata de celalalt ..la partea dreapta se afla cei buni si la stanga cei rai..doar ca ambele parti sunt totodata aceiasi parte..

PS:m-am exprimat "ciudat"..sunt grabit acum.

Link to comment
Share on other sites

fi serios , crezi ca daca era chiar asa mai era postat pe net?Probabil "ei" au facut 2 tabere imaginare si se joaca cu mintea oamenilor prin filme si cacaturi ca cel de mai sus..

Daca era chiar asa de simplu iti dai seama ca gaseam pe net toate planurile guvernamentale...si toate super tehnologiile ..dupa cum am zis mai sus , "ei" doar se joaca cu mintea noastra..ne pun probe si argumente cum ca tot ei au facut nustiu ce cacaturi , doar ca sa ne induca in eroare..e ca si cum ai juca 2 roluri cu aspecte diferite unul fata de celalalt ..la partea dreapta se afla cei buni si la stanga cei rai..doar ca ambele parti sunt totodata aceiasi parte..

PS:m-am exprimat "ciudat"..sunt grabit acum.

si nu numai dar e plin de informatii neverificate si eronate, un cacat menit sa atraga atentia pustanilor prin shock value

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...