Jump to content
sonyx

BlackFire Crypter

Recommended Posts

L-am luat acum 3 zile@hackforums din VIP Area.

2xtripo5: a0DMYzasQ4n5QLLy/jSMY29s==9cn6NQ=Yg0YaWu=sacWz9J/YSydwTT

• Upvote 1

E super crypterul....

Inainte: Please login or register to see this link.

Dupa: Din motive de securitate nu mai este disponibil

Il recomand cu caldura si Multumim sonyx!!!

Edited by HJOCONCEPT95

Scuze pentru virustotal dar nu m-am gandit la problema respectiva, mai exact nici nu stiam de ea...

Accept orice injuratura data fiind situatia in care ma aflu.

da, era bun crypterul, eu l-am scanat pe metascan si era 0/16 .

trebuie de dat linku prin pm doar la cei peste 300-400 posturi si astfel o sa fie crypteru mult timp fud

Scuze pentru virustotal dar nu m-am gandit la problema respectiva, mai exact nici nu stiam de ea...

Accept orice injuratura data fiind situatia in care ma aflu.

lasa frate, nu te mai stresa, nu moare nimeni fara un crypter,

mai bine priveste partea buna a paharului, prin fapta ta ai salvat mii de parole :)) asa ca Dumnezeu trebuie sa te rasplateasca

da, era bun crypterul, eu l-am scanat pe metascan si era 0/16 .

trebuie de dat linku prin pm doar la cei peste 300-400 posturi si astfel o sa fie crypteru mult timp fud

Vrei sa spui ca stii tu mai multe ca mine pentru ca ai mai multe posturi?

@HJOCONCEPT95 , da poti scana pe metscan.

@xpaulx, nu stiu mai multe ca tine, dar odata ce creste numarul de posturi, probabilitatea ca userul respectiv sa stie despre virustotal si multe altele creste

Ai dreptate, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa se faca asemenea discriminari cat timp exista un procentaj de utilizatori care au cunostinte si totusi nu posteaza foarte des.

Cea mai buna metoda ar fii criptarea parolei cum s-a facut si aici, doar ca mai complicat sa nu poata tot prostul sa o obtina, sau trimiterea parolei prin PM celor care merita.

care este criteriul prin care se diferentiaza userii care merita si cei care nu merita?

dupa parerea mea criptarea parolei este cea mai buna solutie

Ai dreptate, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa se faca asemenea discriminari cat timp exista un procentaj de utilizatori care au cunostinte si totusi nu posteaza foarte des.

Cea mai buna metoda ar fii criptarea parolei cum s-a facut si aici, doar ca mai complicat sa nu poata tot prostul sa o obtina, sau trimiterea parolei prin PM celor care merita.

Dupa parerea celui care a pus thread-ul desigur, cum alt cumva? Pana la urma el este cel care decide. Se pot cauta ultimele posturi a persoanei pentru a stabili ce competente are.

Intr-o alta ordine de idei, crypterele scrise in limbaje .NET (VB,C#) sunt in general marfa proasta, nu ati pierdut nimic.