Jump to content
HiIce2023

Revolutia mondiala Documentar.

Recommended Posts

Nu ignorati si nu luati in ras topicul deoarece nu e chiar nimic amuzant .

Suntem toti oameni , avem o singura planeta si ne dusmanim intre noi fapt pe langa mai facem N lucruri ce nu isi au rostul si strica .

In videoclipul de mai jos e reprezentat foarte bine tot ce vreau eu sa exprim , nu este al meu , l-am gasit dar ma bucur foarte mult ca l-am gasit .

Recomand sa va pierdeti 16 minute si 50 de secunde din viata si sa il vizualizati tot .

Va rog , dar va rog spunetiva parerea / comentati dupa ce l-ati vazut iar pentru cei care se cred prea cool ca sa ia asta in serios , cei cu nasul pe sus , cei interesati doar de ei/ de-ale lor better ingropativa singuri ca

ne respirati aerul ramas deageaba , ne beti apa , ne ocupati spatiu si in plus de cele mentionate mai

aveti si curajul sa va prezentati ca fiind "bossi" ceea ce in latina inseamna boi .

Documentar (The Revolution Has Begun - YouTube)

[Edit Pyth0n3]

Nu dam importanta unui counter , poate fi orice data sau an.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

nu e vorba doar de un razboi de arme si putere , e vorba ca lumea incepe sa realizeze si sa se impotriveasca mii de revolte in toate tarile din europa si nu numai ..

were born brothers , dar ca sa exista bogati trebuie sa existe si saraci pentru ca asta inseamna bogat sa ai mai mult decat altul .

ca sa existe putere tre sa existe frica de cei care o detin si lista poate continua ...

Link to comment
Share on other sites

Videoclipul asta e ca alea cu/despre illuminati, sunt si ele ca sa fie, nimeni nu le ia in seama dupa ce le priveste, ramai fascinat 10 minute, mai mult de la imaginile frumos prezentate, si apoi te intorci la ce faceai inainte.

Adevarul e ca tu emani numai iubire. Ce te face sa crezi ca nu toti gandesc la fel ca tine? Tu ai ura in tine, ei de ce n-ar avea?

@

Traiti-va viata cum vreti si lasati videoclipurile de genul asta.

Nu am urmarit videoul pentru ca pariez ca e o porcarie..

Avand in vedere ca 10 din 11 indivizi ar face orice pentru bani, da este o lume penala in care nu prea poti avea o viata ok.Nu eman eu iubire dar nici nu urmaresc mereu sa fut lumea.(cazuri speciale)

Link to comment
Share on other sites

Hai ma lasane.

O data vine sfarsitu lumii ( care na venit ) si acuma trebuie sa vina revolutia mondiala ( care no sa vina )

Sfarsitul lumii nu inseamna neaparat ce te gandesti tu, dinozaurii au disparut, putem sa o facem si noi, din cauza crizei, din cauza modificarilor climatice, meteoriti, razboi, progres tehnologic si tot asa

Link to comment
Share on other sites

Adevarul nu cred ca se va schimba nimic in uramatoarea decada de ani, ma refer la ceva in bine, de revolutie mondoala nici nu se pune problema ... am fi cu totii facuti conserve. Smecherii au invatat din fiecare revoluie, revolta, lovitura de stat, sau manifestatie publica cum sa inchida fiecare iesire "din decorul" desenat de ei ... motivele sunt destule printre altele si cele spuse de HiIce2023!

O bubuiala mondiala, intre boieri si sclavi, ar foarte interesanta dar mi-e frica ca tot boierii vor castiga ... vezi Romania ultimilor 22 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a placut de beaubere cum a dat cu stangul in dreptul. Zice:

sincer as fi cel mai bun lucru care sa intamplat..

Totul are o limita..Sa ajuns la prea multa ura si totul da afara.

Si mai departe continua

Daca as avea posibilitatea le-as da tuturor idiotilor un glonte un frunte.Dar nu pot..

El e pacifist, da' nu prea :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...