Jump to content
poq

Yahoo!

Recommended Posts

*Functioneaza.

Daca am gandi putin logic, ne-am da seama ca este o problema care provine de la voi, deoarece nu cred ca poti pune varianta ca ar putea fi o problema generala. (Mai ales atata timp cat altora le merge.)

Slabe sanse sa pice serverele de la yahoo si toate deodata sau sa fie o problema generala din diferite motive de a nu mai putea face log.

Sunt multe posibilitati ce ar putea cauza aceasta problema...

  • *Vrun virus..
  • *A picat externul
  • *Sterge cookies din browser.
  • ..........................

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Daca am gandi putin logic, ne-am da seama ca este o problema care provine de la voi, deoarece nu cred ca poti pune varianta ca ar putea fi o problema generala. (Mai ales atata timp cat altora le merge.)

Slabe sanse sa pice serverele de la yahoo si toate deodata sau sa fie o problema generala din diferite motive de a nu mai putea face log.

Nu este nevoie sa pice toate odata. Doar un server pe care-l ai in DNS cache. Si daca nu-l ai tu ... il are ISP-ul. De exemplu, RDS tine chiar si 7 zile DNS caching.

Ontopic: Da, e mort. mail.yahoo dot com nici in Germania nu merge. Acelasi lucru e si din Irlanda. ICMP merge catre el, http nu.

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...