Jump to content
MaNulicaUser

Steam

Recommended Posts

Mersi de sfat. in legatura cu stealer. Nu, acesta este contul meu personal doar ca contul de mail este bloack for some reason.. si nu reusesc sa intru pe el,pe cont, imi tot cere security code, daca l-as fi gasit in stelear as fi cautat si in mail ca de obicei victima lasa si mailu.

Oricum iti dai seama ca nu mai stiu keyu ca e cont din 2005 , dar am sa trimit un ticket poate ma ajuta cei de la steam.. Oricum daca mai stie cineva ceva folositor apreciez un get frumos. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

am shi eu o problema la fel

Vezi ca nu esti pe cocalari.com, scrie dracului corect.

@ON

Numai ai sanse nulle de a-ti recupera contul, si eu o data am trimis ticket, si m-au intrebat , pe ce email a fost verificat cand l-am cumparat, cu ce Nr. de telefon, tot tot tot . Deci din astea cred ca doar emailu mai stii.

Link to comment
Share on other sites

Nu poti sa "treci" de acel security code , trebuie sa ai acces la email pt a primi acel cod si sa te loghezi pe contul lui.

Ba cred c? po?i! Dai login, a?tep?i pu?in ?i cam când crezi c? va ap?rea codul ?la de securitate întrerupi conexiunea la internet.Se va conecta pe cont(probabil) în 'Offline Mode'. Când o s? conectezi iar? internetul o s? î?i cear? din nou codul..dar m?car po?i s? te ui?i la set?ri(sau s? dai start unui anumit joc ?i s? te joci..apoi s? te bagi online, pentru c? nu te va scoate de pe steam-de?i o s? apar? ceva erori pe acolo..).

Ca s? î?i dai seama cam când apare codul de securitate d?-i login ?i vezi cam cât dureaz? pân? apare.

PS: Nu ?tiu sigur dac? mai func?ioneaz? metoda, dar acum vreo 2-3 luni func?iona.Sper c? înc? func?ioneaz?(?i c? te-a ajutat!).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...