Jump to content
digitalcore

Orice program-soft la cerere

Recommended Posts

Din moment ce am tot incercat sa bag anuntul la merket de 8 ore fara nici o reusita il public aici unde este Off-topic si se poate discuta pe orice tema (fara ranchiuni va rog asta este realitatea).

Sa fiu mai exact predau la cerere orice program soft la jumate din pretul producatorului. Fara avans la utilizatorii vechi de pe forum si cei verificati la sectiunea market, si cu avans pt. cei relativ noi, nu ma intereseaza nr. de posturi sau alte lucruri, rog nu exagerati cu sume peste 1000 usd mai multe detalii cyberwebstart@gmail.com treaba este proaspata nu o sa tina mult primul venit primul servit.Exemplu daca vand in valoare de 150 usd pentru un program de 300 $ sunt multumit. Sub valori de 150 nu ma bag doar daca se cumpara mai multe licente sa cumuleze minim 150 si nu depasesc 350 $ pe tranzactie/zi.

Nu are legatura cu frauda bancara, online sau pe internet D-zeu este sponsor astazi !

Edited by digitalcore
Link to comment
Share on other sites

Fa-mi un pret pentru Xrumer 7

off:cred ca le cumpara cu banii altuia ;)

Sa dam cateva variante posibile:

1.Foloseste cc-uri - iti primesti licenta pentru cateva zile si dupa asta vine si reclamatia, bani blocati,etc.... ramai cu buza umflata

2.Foloseste paypal/alertpay... , detinatorul clientului face chargeback si din nou ramai cu buza umflata

Daca vreti sa cumparati ceva folosindu-va de "serviciu" oferit de cel de mai sus, asigurati-va ca nu se face verificarea licentei online

PS: Nu incercati magarii cu xrumer, vi-l puneti pe Alex pe cap si e genul de persoana pe care nu vrei sa il calci pe bataturi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...