Jump to content
Guest Kovalski

About me...

Recommended Posts

Guest Kovalski

Salut, ma numesc ps-axl, sunt din Constanta am 24 de ani momentan angajat de 4 ani la HP ca si software technician/tech leader, imi place sa invat, sa ascult sa imi bag "nasul" peste tot.. chiar daca nu cunosc sunt curios si imi place sa descopar...

chiar daca sunt prezent pe acest forum inca din 2008 stiu ca nu am posturi multe pentru ca nu imi place sa comentez acolo unde nu are rost...

sper sa ne intelegem bine unul cu celalalt si sa dam dovada de respect si bun simt.

va salut pe toti cu un sincer respect.

Link to comment
Share on other sites

Esti acel ps-axl dintr-o veche grupare de pasionati de securitate (hacking sau cum vrei tu sa-i spui)? Varsta, locatia se cam confirma. :-?

LE : Cred ca esti cel la care ma refer.

LE2 : Ai fost mare tepar in trecut. Mai esti? :-))

Edited by Andrei
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Multumesc.... cum a zis si Andrei... intr-adevar am avut propria mea echipa in domeniul de "hack" ne ocupam cu diverse lucruri in special cu facutul banilor usor.. pana am realizat ca este un risc prea mare pe care nu sunt pregatit sa mi-l asum mai ales cand in viata mea a intervenit sotia mea... am inceput sa ma reprofilez in sensul ca mi-am gasit un job stabil in care fac ceea ce imi place si cel mai de pret lucru este legal si nu sunt predispus nici unui risc...

am facut multe lucruri.. unele bune altele mai putin bune... prin urmare regret sincer anumite lucruri mai putin placute care le-am facut sau le-am provocat la anumite persoane... sunt sigur ca se vor gasi persoane care sa imi reaminteasca trecutul si sa spuna lucruri mai putin placute despre mine... sincer imi este indiferent... acum sunt mandru de mine si de actuala mea pozitie sociala... multi dintre voi sunt inca mici... si vor incerca sa se dea rotunzi in fata mea.. imi este indiferent... daca esti bun esti bun pentru tine si asta va reflecta in viitorul tau... nu sunt aici ca sa ma "afirm" sau sa devin "cunoscut" sau orice legat de aceste lucruri... respectul meu il castiga persoana care la varsta de 20 de ani va avea o casa si o masina castigate din propria lui munca legala sau mai putin legala... atata timp cat multi dintre ei traiesc cu mama si tata si nu sunt in stare sa isi castige propria existenta dar sunt buni la dat sfaturi si facut acuzatii despre alte persoane... imi este indiferent...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...