Jump to content
kapaionutz

Parerea Presedintelui despre hakeri romani

Recommended Posts

O contributie romaneasca poate fi adusa la asigurarea securitatii cibernetice, pentru ca avem "atatia hackeri talentati, care pot fi utilizati pozitiv". In privinta prezentei militare in Afganistan, presedintele a precizat ca nu se pune problema diminuarii efectivelor in 2012, dar din 2013, numarul militarilor romani aflati in zona se va reduce "considerabil"

Hackerii sunt invita?i s?-?i depun? CV-ul

Basescu: Incercam o reprogramare a liberalizarii pretului la gaze pentru populatie la orizontul 2020 www.stirileprotv.ro

Link to comment
Share on other sites

Basescu rulez.

Chiar trebuia sa fi si tu pe aici...eu zic ca meriti ban.:)

Basescu acuma incearca el sa faca ceva dar e prea tarziu,dupa ce au furat la greu acuma vine si ne minte ca vrea sa deschida locuri de munca si chesti...unde deschide...ca menajera la vilele lui...sau ingrijitor la cabanele care le are pe spatele nostru...Basescu...dati foc in timp ce te spanzuri,asigurate ca dedesuptu tau sunt 10-15 lei cand te spanzuri,plus inainte de toate astea mai manca putin rahat cum o faci deobicei :).

Link to comment
Share on other sites

Voi sunteti prosti? Ce pula mea aveti voi cu omu`? asta e clasa politica...atat stiu sa faca si asta e mostenire de la ceasca si ai lui ... credeti ca daca erau altii nu la fel faceau? daca nu taiau salariile mareau taxele la 40% si tot acelasi cacat era !! Toti fura... toti sunt niste nenorociti ... si voi in loc sa alegeti raul mai mic va cacati pe voi ... ca doar toti va pricepeti la politica si fotbal !! Luati in pula mea si invatati mocosilor ... munciti cinstit si va asigur ca nimeni si nimic nu va lua ce este al vostru fie el basescu sau iliescu sau alt prost din curtea scolii !!

By the way ... Daca tot lauda "Hackerii" romani ... de ce pula mea a permis semnarea ACTA?Nici macar nu a supus dezbaterii publice ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...