Jump to content
begood

De ce a decazut hackpedia.info ?

Recommended Posts

Neme si Nytro sunt de la inceputuri pe RST, iar pe HP tarziu au ajuns moderatori. Verifica te rog ultimile lor activitati pe HP si compara-le cu traficul forumului. Multi de pe RST au ajuns pe HP, nu invers, plus ca nimeni n-a venit nicaieri dupa nimeni. Esti in mari contradictii, slab informat si iti doresti din suflet sa-ti exprimi si tu ideile, ca asa e romanul, sa-si dea si el cu parerea, ca asa crede el. Retine ca doar adolescentii de 14-16 ani ca tine simt nevoia sa fie oi conduse si reprezentate de cineva; cauta in psihologie despre idoli ( necesitatea unui idol denota lipsurile din copilarie, ceea ce e regretabil, nu de ras ).

Nu pot sa nu apreciez vocabularul tau, lasa impresia ca tu chiar tii la HP si la RST sau chiar stii despre ce vorbesti...insa e posibil sau nu sa am cu 10 ani varsta precizata de tine cu o oarecare experienta experienta zic eu in domeniul securitatii si programarii...nu am zis ca nytro sau neme au fondat HP...dar nu am putut rezista sa nu trag cu ochiul si la forumurile romanesti de gen...si nu pup in gaura nici pe nytro sau neme...insa cam tot ce mi s-a parut interesant pe HP au fost de ei 2...la fel si rezolvarile la anumite probleme...

Mi-am dat o parere, o oarecare...nu trebuie sa faci pe inteligentul cu mine fata de altii, e posibil intradevar sa stii mai multe sau chiar adevaratul scop al acestui topic...

Data viitoare cand ai impresia ca cineva oriunde isi da o parere , nu o lua ca un pietroi in cap...ca e posibil ca sub textele tale lacrimogen sa te faci de rusine fata de anumite persoane si aici nu e vorba de mine.

Nu o lua ca pe o ofensa sau jignire pentru ca nu e.

Link to comment
Share on other sites

Hackpedia a decazut in principal din cauza lui epic care a urmarit cantitate mai mult decat calitate.

La membri mai ales ^_^

Nu vreau sa intru in polemici.

Inseamna ca nu ai citit postul de mai sus al lui Epic, care a zis:

Cat despre signup-ul pe HP, fiecare cont este activat de catre mine, asa ca daca cineva se plange ca nu a primit mailul de activare(nu vorbesc de cazurile de fata), ar trebui sa-si puna un semn de intrebare. Pur si simplu nu mai accept conturi de genul GoguXXL, $mekerul2012, etc.

Asadar, nu este deloc cantitate mare de membri, ci dimpotriva, se doreste o selectie a lor. Ca mai scapa cate unul...

Link to comment
Share on other sites

Hackpedia a decazut in principal din cauza lui epic care a urmarit cantitate mai mult decat calitate.

La membri mai ales ^_^

Nu vreau sa intru in polemici.

Bitch+_5634649d885a50b76f76a1874e2c0e82.jpg

epic a vrut calitate de cand a incetat cu hacking.3x si a dat drumu' cu hackpedia

oameni seriosi au fost la inceput si s-au incercat multe dar marea baza a userilor erau copii pasionati de flood,hack,pack,mack(script kiddie in mare baza)

presupun ca epic a vrut ceva gen skullbox.info,cam ceva de genu' se anunta la inceput

proiecte,munca in echipa etc. etc

si ca sa citez un filofoz contemporan " s-a declansat o apa,dupa care puteti vedea si dumneavostra"

Edited by Javier
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...