Jump to content
Tinkiii

Poze TinKode Ziarul adevarul(bullsh*t)

Recommended Posts

Tinkode se lauda ca are zeci de mii de euro si masini, dar are usa de lemn, trening de zidar si laptop de pus pe okazii.

.

Masini? ... e cam exagerata chestia cu mii de euro si masini zic eu ... il cunosc personal, e vorba de un Fiat Stilo nu de masini, iar despre bani, aici e treaba lui

Link to comment
Share on other sites

ce sa faca cu o usa mai buna? nimic; conteaza haina de pe el? ii tine de frig si e ok iar legat de laptop, daca isi face treaba cu el presupun ca e ok, banii i-a bagat in altceva probabil, eu nu consider ca hainele, usa din casa si laptopul sunt cele mai importante lucruri de imbunatatit

Sa nu stricam thread-ul, dar e o discutie pe care nu o voi purta cu tine pentru ca stii tu mai bine ce face banul din om, anume ca il face mai modest si mai umil. Sa fim seriosi ...

Masini? ... e cam exagerata chestia cu mii de euro si masini zic eu ... il cunosc personal, e vorba de un Fiat Stilo nu de masini, iar despre bani, aici e treaba lui

Il citam pe el cand spuneam de zeci de mii de euro si masini.

Link to comment
Share on other sites

pythone din cauza ta , uite ca nu mai uploadez nimic o sa le trimit prin PM la cei care le cer , Info@presatm.ro sau lasati mesaj aici daca nu ma mai baneaza asta.

PS: Nu mai imi da edit la imagini pythone . nu iti fie ciuda!

Nu ti-am editat nimic , urasc prostia romaneasca pardon omeneasca [oricum rimeaza] , daca aveai de spus ceva sunt sigur ca spuneai si eu nu iti inchideam gura, nu e ierarhie aici ci libera exprimare dar probabil nu ai sa intelegi vreodata acest semnificat deoarece tu nu ai nimic de spus.

Link to comment
Share on other sites

pythone din cauza ta , uite ca nu mai uploadez nimic o sa le trimit prin PM la cei care le cer , Info@presatm.ro sau lasati mesaj aici daca nu ma mai baneaza asta.

PS: Nu mai imi da edit la imagini pythone . nu iti fie ciuda!

AM STERS POZA , PM PENTRU POZE SI AM SI UN VIDEOCLIP MICUT care lam uploadat pe youtube.

Sau add- cskull_cskull


[COLOR=#000000][FONT=arial]Delivery to the following recipient failed permanently:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR][EMAIL="Info@presatm.ro"]Info@presatm.ro[/EMAIL]

[COLOR=#000000][FONT=arial]Technical details of permanent failure:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=arial]DNS Error: Domain name not found

Link to comment
Share on other sites

pythone din cauza ta , uite ca nu mai uploadez nimic o sa le trimit prin PM la cei care le cer , Info@presatm.ro sau lasati mesaj aici daca nu ma mai baneaza asta.

PS: Nu mai imi da edit la imagini pythone . nu iti fie ciuda!

AM STERS POZA , PM PENTRU POZE SI AM SI UN VIDEOCLIP MICUT care lam uploadat pe youtube.

Sau add- cskull_cskull

Dupa id imi dau seama ca esti un copil ratat care sta toata ziua si joaca cs si vrea sa fie bagat in seama.

Link to comment
Share on other sites

Tinkode cel care dadea lectii de viata gen sa o ardem undercover,pentru noi cei mai putini capabili uite ce sa ales de el.Ziceti voi ca nu a fost destept,ca l-au prins.Mie mi se pare un om foarte ok din toate punctele de vedere chiar daca nu il cunosc,in afara de faptu ca sa apucat sa puna `dovezi` pe blog si pe toate cele era :)) El era unul singur cei care il cautatu erau destui si poate mai capabili ca el + ca el/noi nu o sa avem tehnologia de o au ei nici peste 10 ani,dupa ce nu le mai folosesc ei ni le dau si noua!

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Si ce pula mea tre sa pui tu poze cu el?

Te fute asa tare grija de el?

Poate baiatu nu vrea sa apara in poze.

ALT TOPIC STUPID!

Teeexx! Unde esti cand e nevoie de threaduri inchise ?

Link to comment
Share on other sites

Edit

BUZZ!!!

ady_vidic: e

ady_vidic: ?

ady_vidic: cine esti

test: da si mie

test: poze

test: si videoclip

ady_vidic: ce ma

ady_vidic: ?

test: pyth0ne daca vrei videoclipul ady_vidic

ady_vidic: cine esti ma

test: nu ai scris tu asta?

ady_vidic is typing...

ady_vidic: nu bagameash pl in mamele lor

Dati-i ban in plm rade de noi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...