Jump to content
dennu

Care ma poate ajuta si pe mine ? :(

Recommended Posts

Buna baietii sunt denisa din bucuresti sunt la liceu si de mica am inceput sa folosesc keyloggere sa fac pinguri la servere de cs si multe din acestea ...

Am ajuns la liceu sunt in clasa a 10 si inca de acum 3 ani am inceput sa pic siteuri cu metotde bine cunostuce de voi ping .. etc -f se pare ca acum nu mai merge bine metoda .. si am auzit de ceva pe nume msql injections [daca am scris bine]

Ce vreau sa fac cu el pe mine ma intereseaza doar sa pic sa sterg siteul scolii mele :) vreau sa sterg tot si sa pun un banal index va rog eu sa ma ajutati pentru ca am pus pariu cu profu de info :))

Care ma poate ajuta cu programul acela si 2 vorbe cum merge folosit o sa ii fiu recunoscatoare :> !

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns la liceu sunt in clasa a 10 si inca de acum 3 ani am inceput sa pic siteuri cu metotde bine cunostuce de voi ping .. etc -f se pare ca acum nu mai merge bine metoda ..

mutati topicul la penale =)))

Ce vreau sa fac cu el pe mine ma intereseaza doar sa pic sa sterg siteul scolii mele vreau sa sterg tot si sa pun un banal index va rog eu sa ma ajutati pentru ca am pus pariu cu profu de info

deja ai inceput cu stangu ,laudele astea ...

Link to comment
Share on other sites

Ai pariat cu profesorul tau pe faptul ca vei gasi fraieri care sa-ti sparga acel site probabil facut in HTML si hostat pe o masinarie de pe vremea lui Flinstones? (Pune virgulele tu, daca iti sare in ochi)

Se numeste SQL Injection. Nu e un program, e o metoda.

totti93's blog | Just another WordPress site

Ai acolo un tutorial. Inca nu e gata blogul, l-am mutat pe un alt host (reinstaland), ca mi-am fumat banii pusi pentru hosting (Just kidding, 3x.ro sucks :)))...

Edited by totti93
Link to comment
Share on other sites

Ai pariat cu profesorul tau pe faptul ca vei gasi fraieri care sa-ti sparga acel site probabil facut in HTML si hostat pe o masinarie de pe vremea lui Flinstones?

Presimt ca profu' lui de info o sa castige un pariu :))

// edit: atunci ei, nu lui

Nu ne-a zis pe ce a pus pariu, cine stie...

Edited by StrXt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...