Jump to content
black.hacker

Cum faceti bani pe net

Recommended Posts

- scriu aplicatii web pe care le vand la diverse firme/clienti...

- fac site-uri sau administrari la site-uri la diversi clienti

- lucrez in particular sa fac mai multe aplicatii online (gen jocuri, aplicatii contabile, etc) care odata lansate pe piata sa aduca bani de la cei care le utilizeaza (gen cum sunt abonamentele lunare la jocuri online sau ceva similar)

cam asa imi vin mie banii... desigur e si mult de munca (si de invatat) dar pe termen lung se merita, scrii o aplicatie care poate va avea un succes neasteptat si asa vin bani dupa aia fara prea mare efort... (vezi aplicatiile ce se vand pentru telefoane mobile, faci o aplicatie de gen (simpla si de efect), o pui in market cu 1-5 euro si daca o cumpara 500.000 utilizatori devi milionar...)

Link to comment
Share on other sites

Cum faceti bani pe net? NU STIU DAca am postat unde trebuie.

De jumatate de an ma tot chinuiesc si nu reusesc.

Niste sfaturi.

daca te chinuiesti de jumatate de an si nu ai scos nimic esti genul care vrea sa se imbogateasca fara multa munca, care nu poseda cunostiinte in vreun domeniu si care nici imaginatie nu are, nu stiu cum va puneti nickuri gen "black hacker" si veniti sa va plangeti ca nu scoateti un cent pe luna

Link to comment
Share on other sites

daca te chinuiesti de jumatate de an si nu ai scos nimic esti genul care vrea sa se imbogateasca fara multa munca, care nu poseda cunostiinte in vreun domeniu si care nici imaginatie nu are, nu stiu cum va puneti nickuri gen "black hacker" si veniti sa va plangeti ca nu scoateti un cent pe luna

Mai nu te poti abtine.

Nu vrea reply de astea gen ca nicku nu e bun ,ca la**, ca nu stiu nimic vreau niste pareri

Link to comment
Share on other sites

Ca sa pot sa iti dau idei din ce poti scoate bani spune-mi mai intai ce cunostinte ai care pot fi aplicate online.Maruntis poate scoate oricine vezi chiar pe forumul asta metode PPV,PTC,upload, aia cu captcha.Daca vrei mai mult decat maruntis trebuie sa ai ceva cunostinte cum s-a zis mai sus creezi siteuri,aplicatii,web design,poti scoate un produs pt clickbank..ai mai multe optiuni.Nimeni nu iti va zice un "blueprint" pentru ca fiecare isi protejeaza afacerea.

Edited by ripoff
Link to comment
Share on other sites

Cum faceti bani pe net? NU STIU DAca am postat unde trebuie.

De jumatate de an ma tot chinuiesc si nu reusesc.

Niste sfaturi.

Vezi tu, pe net se fac bani in mare parte de pe urma prostilor care nu prea stiu ei ce windows au dar se vor hackeri sau ceva "uameni de afaceri online" si de pe urma copiilor ca tine . Ex. eu iti dau tie o metoda de facut bani, tu muncesti timp in care eu iti ofer consiliere si tot tacamul. Iar la sfarsit rezultatul munci tale vine la mine in buzunar. Daca ai avea ceva in capul ala nu ai deschide topicuri de cacat ca acesta. Black.hackeru` puli mele.

Citeste pe forumul asta, cauta site-uri PTC, intr-un cuvant pune osul la munca. Tu chiar te astepti ca cineva care a descoperit o nisa sa-ti dea tie pe tava ? Omu` ala "mandeamarian" ti-a dat o metoda buna pentru cei ca tine, fa laba la web dar pot sa pun pariu ca nici asta nu esti in stare sa o faci calumea.

Link to comment
Share on other sites

Cea mai sigura metoda de a face bani/bistari/cascaval/verzisori.

Il chemi pe vecinu de la 3 (Tre sa fiu neaparat gigoloi pe mess) pe la tine si il pui sa intre pe mess de la tine.Cand scrie parola te uiti peste umarul lui si i-o afli.Apoi cand pleaca intri pe mail si o schimbi... si stai pe idul lui pana cand el realizeaza ca cnva i-a spart idul.Apoi cand o sa intre de pe alt id pe idul lui..i spui ca daca vrea parola de la id sa-ti dea cod vodafone/orange/cosmote de 4-5-6-10 euro.

Simplu... ai facut 4 euroi... ceva mai mult de o avere:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...