Jump to content
crazywolf

Tutorial SMS BOMBER

Recommended Posts

Salutare! Acesta este un tutorial sa creati un sms bomber, nu program,ci cu ajutorul browser-ului Mozilla Firefox

1.Descarcati iMacros : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/imacros-for-firefox/

2.Instalati-l

3.Dati restart la browser

4.Intrati pe site-ul Send Free Text Messages (SMS) or Multimedia Messages (MMS) to any mobile or cell phone in the world si apasati F8

5.O sa vedeti ca va aparea o fereastra in stanga,apasati pe butonul REC din fereastra,apoi Record ...

6.Acum inregistrati,la Mobile NO puneti numarul respectiv, la e-mail nimic, la message ce vreti voi ...

7.Da-ti stop iar apoi SAVE , salvati si apoi dati pe fereastra mica Play de langa Rec si edit...si la Repeat Macro puneti Max: 50 ,100 , cate mesaje vreti sa dea.

8.Apasati Play(Loop).

ATENTIE! SA AVETI SELECTATA INREGISTRAREA FACUTA DE VOI DE SUB Demo-Firefox!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ce hecari sunteti voi, un post in bash/php va doare mana sa faceti.

ce rost are sa te complici sa faci un script/program cand poti simplifica treaba (recunosc ca ai mai multa satisfactie sa faci tu programul, dar doar atat).

tineti cont ca toti 'nabii' pot face treaba cu macro-ul, iar peste 90% din nabii aia nu stiu sa foloseasca bash/perl/php...

GJ pentru tutorial.

Link to comment
Share on other sites

ce rost are sa te complici sa faci un script/program cand poti simplifica treaba (recunosc ca ai mai multa satisfactie sa faci tu programul, dar doar atat).

tineti cont ca toti 'nabii' pot face treaba cu macro-ul, iar peste 90% din nabii aia nu stiu sa foloseasca bash/perl/php...

GJ pentru tutorial.

Ideea era c? a postat un gateway bun, pe când putea s? posteze un tutorial despre un post cu curl în php pentru a se ar?ta func?ionalitatea acestuia. De aici faci spammer-e pentru orice ?ine de un am?rât de $_post.

Link to comment
Share on other sites

ce rost are sa te complici sa faci un script/program cand poti simplifica treaba (recunosc ca ai mai multa satisfactie sa faci tu programul, dar doar atat).

tineti cont ca toti 'nabii' pot face treaba cu macro-ul, iar peste 90% din nabii aia nu stiu sa foloseasca bash/perl/php...

GJ pentru tutorial.

Nu e mai bine sa iti faci programelul odata pentru totdeauna cu un gateway de calitate si gata, mai mult de o ora nu dureaza sa faci un sms bomber simplu, cu default windows GUI, 2,3 butoane 2,3 textboxuri si un loop amarat, pe care il poti folosi cand ai chef fara sa mai stai sa freci macro-uri, poate vrei sa folosesti browserul intre timp, eu unul utilizez firefox, deci e mult mai convenabil sa stau juma de ora sa fac un exe de 100 de kb ce face toata treaba automat.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru cei care spun "e mai simplu sa faci un program de 100 kb" etc...

Am postat doar o metoda pentru incepatori , pentru cei care nu pot face un "program de 100 kb" .Incepatorii vor sa invete nu ? Sa le dam prima data ceva mai simplu.Cum si eu sunt incepator si invat ceva mai simplu apoi avansez din ce in ce mai mult.

Toate cele bune,crazywolf

Link to comment
Share on other sites

Multumesc dar cand vreau sa dau stop ma trimite inapoi la play si imi da TypeError: file is null , aveti idee ce ar putea fi in neregula? si dupa ce trimit un mesaj ma trimite catre un articol "The Opportunity of a Lifetime is here…." , sa fie din cauza asta ? pe voi nu va trimite ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...