Jump to content
individual14X

SAlut :)

Recommended Posts

Desi mi-am facut cont acm 10 ore nu cred ca conteaza..

Am aflat de forum dupa ce am vazut stirea cum ca tinkode a fost arestat si am inceput sa caut pe google pana am ajuns aici, sunt doar un pusti de 14 ani (nu's gamer) care incearca sa se adapteze si sa invete ceva de la ''cei batrani '' incerc sa fac posturi cu care sa pot ajuta rst , vreau sa ma integrez si sa progresez

..:) ps: as cauta un mentor care vrea sa se streseze cu mine cateva zile iasi multumi sincer ;;)

Link to comment
Share on other sites

Salut! Incearca sa inveti sa creezi ceva decat sa strici ceva. Poate ti se pare cool la varsta asta ce a facut tinkode dar nu cred ca ai vrea sa ajungi unde a ajuns el si sa infunzi puscaria.

Daca vrei sa progresezi in domeniul acesta ia o carte de C/C++ si incearca sa inveti programare. Nu o sa ai mari satisfactii pe termen scurt dar pe termen lung o sa vezi ca munca depusa o sa isi arate recompensele.

Incearca sa iei idei bune de pe aici de la oamenii maturi in gandire si care au o anumita reputatie pe acest forum. Nu te lua dupa cei care injura si care se cred zmei.

In rest...Bafta. :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit :)

Sfaturi: mai exerseaza gramatica limbii romane, cand postezi ceva, lasa marimea, grosimea si culoarea textului asa cum sunt ele normale, nu mari literele caci arata gretos, nu pune aici, pe rst, orice cacat ce-l gasesti pe internet, daca vrei sa pui ceva, cauta inainte pentru a vedea daca a mai fost pus inainte, citeste regulamentul si nu te lua in gura cu cine nu trebuie.

Edited by BogdanNBV
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...