Jump to content
Mandrake1942

Vouchere, Carduri Cadou, Reduceri din Romania si nu numai

Recommended Posts

Astazi am observat ca imi expira voucherele la emag asa ca le-am dat unui prieten care avea de gand sa-si cumpere frigider si cuptor cu microunde.

1 voucher de 250 lei primit de la un laptop si 1 voucher de 45 lei primit la un cuptor cu microunde, a zis ca-mi da o bere si o pizza.

Daca mai e cineva in situatia mea si are vouchere care mai au putin si expira si nu au de gand sa le vanda sugerez sa anunte aici si intr-un final sa le ofere unor persoane care ar avea nevoie de ele.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si cu voucherele astea poti cumpara fara a fi nevoie de bani cand ajunge comanda?

Da .. daca te incadrezi in valoarea voucherului.

Voucherele nu se cumuleaza si nu poti cumpara orice cu ele doar anumite produse de cele mai multe ori ... laptopuri,tablete aparate foto (la peste 2000 lei) masini de spalat, frigidere etc ; chestii care sa necesite sa dai bani pe langa voucher. Dar oricum pentru cineva care vrea sa-si cumpere si are deja mare parte din bani un voucher ca acestea il ajuta foarte mult.

Link to comment
Share on other sites

Ofer gratuit un voucher Emag de 45 lei care expira astazi. Se poate folosi pt a cumpara produse din urmatoarele categorii :

Notebook / Laptop, Tablete, Televizoare, Aparate foto D-SLR, Masini de spalat rufe, Masini de spalat vase, Aparate frigorifice, Aragazuri, Cuptoare cu microunde & electrice, Plite incorporabile, Cuptoare incorporabile, Cuptoare cu microunde incorporabile, Hote incorporabile, Masini de spalat rufe incorporabile, Masini de spalat vase incorporabile, Aparate frigorifice incorporabile, Espressoare incorporabile .

PM me for the code.

L.E. I-am dat codul lui hackedss

Edited by Mandrake1942
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...