Jump to content
Mandrake1942

Cumparaturi amazon.com

Recommended Posts

Salut baieti ( ca fete nu cred ca sunt pe aici )

As dori sa iau legatura cu o persoana serioasa care face des cumparaturi pe amazon.com.

Am peste 100 $ in cont pe amazon.com si as vrea sa comand ceva, dar avand in vedere ca taxele de transport pot ajunge si la 50-60 $ as vrea sa ma combin cu inca o persoana sau mai multe sa impartim costul.

Astept Pm

Mersi

L.E. Precizez ca acei bani nu sunt cash si nu pot fi transferati sunt gift balance deci ii pot folosi doar pt a cumpara ceva de pe amazon.

Edited by Mandrake1942
Link to comment
Share on other sites

iti vand un pont, incearca sa comazi ceva de pe amazon.de sau amazon.fr si vezi la final ca iti ia transportul. Nu ar trebui sa te coste mai mult de 10 €.

Pot cumpara exclusiv de pe amazon.com. Nu merge nici de pe UK FR DE etc (am incercat)

Daca stiti pe cineva care da comanda sunt dispus sa-i platesc lui 20-30 $ daca imi aduce pachetul in tara.

Adica vreau sa comand ceva de 100 $ de pe amazon si sa mai adaug cash daca e nevoie.

Vreau sa-mi cumpar o paleta profesionala de pingpong :D sa-i bat pe astia de la munca

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...