Jump to content
supergeniu

Ajutor keylogger

Recommended Posts

Salut, de curand cineva imi tot intra in pc folosind nu stiu ce keylogger , deci..imi vede tot ce fac..umbla cu mousul meu imi restarteaza pc..acum l-am sters..dar imi puteti spune ce soft credeti ca a folosit?
+un exemplu va rog?
am incercat dark comet..dar m-am blocat .. :| . ceva usor..un tutorial poate? macar un keylogger ca sa il bag in pc lui . X(
in acest moment eu sunt in contraatac

13th 2012 "penal" award

36307912.jpg

Improved "kinder" performance

Link to comment
Share on other sites

Tipic. A fost atacat si, in loc sa invete sa se protejeze, vrea sa atace si el. Iti meriti premiul.

Gecko are dreptate:),mai intai invata sa te protejezi si dupaia sa contraataci...

Poti folosi asta ca sa intelegi cat de cat cum functioneaza un keylogger.Dai impresia ca nici nu stii ce e acela un keylogger.

nSnoopy are dreptate,a fost un RAT (a mai spus si Jester inainte)

Link to comment
Share on other sites

nu l-am acceptat eu .. am un frate de 11 ani care l-a luat crezand ca este un server.exe de metin :)) de protejat ... cred ca ma pot proteja..dar vreau sa il atac si eu :)) intr-un mod mai subtil..o sa fac si un bind ..am vazut pe forum ..dar acum trebe sa invat sa instalez acest dark comet .. am incercat ardamax..dar nu vin fix ce tasteaza el..vin foarte putine date.. :( .. stiu ce este un keylogger dar nu am folosit niciodata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...