Jump to content
omu-de-bauxita

Ce parere aveti daca am face o televiziune pe net care sa o arate pe mama cum o suge?

Recommended Posts

Dovada o face si faptul ca ai facut un user ca sa ma deconspiri pe mine ca sunt haiduk...... Mare realizare ai ....

Daca te as fi inselat asa cum ai incercat tu sa o faci puteai sa ma denigrezi dar nu e asa..eu mewreu am vrut sa cumpar cate ceva si am gasit numai tzeparei pe aici....(vb de cei care m-au contactat)

Nu prea ai cu cine discuta pe RST...asta e adevarul.Si nu vreau sa mai adaug ceva ca nu vreau sa am banat si contul asta ca am avut 3 sau 4 conturi blocate.

Nu trebuie sa te iei dupa nici o parere,important este ce crezi tu si ce vrei sa faci doar tu.

Link to comment
Share on other sites

DACA ESTI FRUSTRAT SI TU D-LE secure AICI CRED CA NU ESTE LOCUL POTRIVIT PENTRU TINE.... LOCUL FRUSTRATILOR ESTE IN ALTA PARTE .. EU NU AM ZIS CA E CORECT MIRCEA BADEA ...AM ZIS CA E CIBER BRAIN =

Si eu am zis ca esti un terminat. Ce nu ai priceput din asta?

Link to comment
Share on other sites

da DOMNULE sulea ai mare dreptate ...asa e .... ideile tale sunt bune si realiste..

sugerez: -corespondenti in fiecare oras(localitate) care sa prezinte intr-o emisiune de o ora greutatile si problemele acelui oras, perspectivele orasului etc, intr-o maniera NEpartinitoare

EU AS SUGERA LA SATE IN SPECIAL CA SI ACOLO E REALITATEA TARII IN CARE TRAIM...IN ORASE DEJA NU PREA MAI E LOC ..PTR DIN ASTIA MICI CA MINE ..INTERESELE PERVERSE TRIUMFA DEJA

Link to comment
Share on other sites

Coaie .........asa te exprimi tu pe un site fie el si forum mai adminule .nu e vb de un otv e vb de o televiziune cu 5-7 cameramani si care sa fie un inceput ..

De ce ai schimbat subiectul ...crezi ca ai putere sa faci ce vrei tu aici..daca esti asa puternic ne putem vedea fata in fata si te adminesc eu apoi

Link to comment
Share on other sites

Nu vorbesc de reguli si erori gramaticale, nu ai cum sa scrii "ami" las-o in pula mea, nu iti da nimeni ban! De ce ti-as da ban? Tu vrei o televiziune, am inteles, starneste-mi interesul, arata-mi o platforma a programului la care te-ai gandit !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...