Jump to content
omu-de-bauxita

Ce parere aveti daca am face o televiziune pe net care sa o arate pe mama cum o suge?

Recommended Posts

Pretene admin la varsta mea ar trebui sa fie admise si greseli gramaticale tinand cont ca sau schimbat de mai multe ori regulile gramaticale de-a lungul timpului ....nu cred ca ai inteles ce am spus oricum

Pretene ... varsta nu te impiedica sa pui mana pe carte, dimpotriva, daca esti pensionar ai mai mult timp disponibil. Sper ca nu-ti folosesti timpul scarpinandu-te la maciuca si mancand seminte in timp ce asculti pe salam si te gandesti la vreun post de televiziune mirific, unde sa-ti etalezi cunostintele tale VASTE despre stiinta si tehnologie

Link to comment
Share on other sites

De ce ar vorbi cineva despre ma-sa care o suge? De ce ar pune cineva pe net materiale cu ma-sa care o suge?

Pe bune, cu ideile astea ma duceam la gradinita. Nu ai cu cine sa-ti faci televiziune pe forumurile romanesti, mai ales pe unul de securitate. Pe oameni ii intereseaza ce se mai aude de pretul motorinei si de bustul Mariei Buzaianu (Care apropo, nu stiu cine e, nici nu stiu daca exista cineva cu numele asta.), nicidecum de programul de facut programe care fac programe a lu' SticKy.

Pe langa asta, nu o sa castigi aproape nimic. Sunt deja foarte multe emisiuni si seriale online, de ce s-ar uita lumea fix la tine? Daca veneai cu ideea acum 6 ani, da frate, poate mai mergea. Da' nu acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...