Jump to content
secure

Sectiune pentru moldoveni

Sectiune pentru moldoveni?  

73 members have voted

  1. 1. Sectiune pentru moldoveni?

    • DA
      231
    • NU
      41


Recommended Posts

Guest expl0iter
Sunt moldoveni

Eu sunt moldovean :).... Nu din Repubica Moldova ci din Romania. E vreo problema?

Inseamna ca cele 850 posturi ale mele au fost un mare deranj nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
O sa le mutam la sectiunea de moldoveni stai linistit

Mda.. copil mai ratat ca tine rar mai intalnesc pe acest forum... si crede-ma ca sunt rarati multi pe aici. Tu ii intreci pe multi.

Link to comment
Share on other sites

Sunt sigur ca sunt o multime de baieti cu adevarate cunostinte pe acest forum care sunt moldoveni , chiar si moldoveni din republica moldova , total aiurea sa injosesti miseleste o zona a romaniei .

E mult mai elegant sa mergi pe strada cu pancarta sa-ti arati "suprematia" si tot ce vrei sa spui despre moldoveni ( ori despre altii , poate ai ceva si cu alte regiuni ) si vei realiza cu stupoare ca nu ai sa reusesti sa respire de flegme ce vei primi .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

deja ati luat-o pe aratura :|

nu mai consumati etnobotanice!!!!!!

LE: eu propun sa va apucati de munca ca incepeti sa inventati lucruri!

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Nu bai benny ca mai multa treaba ca mod ar face un vierme decedat decat un moldovean. Trebuie sa punem un roman moderator care sa ii mane ca pe oi.

eu votez pentru benny mod , el e modioru' sef din inima moldovei de pe teritoriul romaniei . are si capacitati maldavio-administrative , fiind in stare sa arunce cu puli in gat oricarui vrasmas al bunului mers al lucrurilor , indiferent ca-i vorba de un ungur , de un armean , de ma-sa sau de un tigan.

@ wild : da , sa te caftesc ca n-ai vrut sa ne vedem , n-ai dat niciun semn.

Link to comment
Share on other sites

Nu bai benny ca mai multa treaba ca mod ar face un vierme decedat decat un moldovean. Trebuie sa punem un roman moderator care sa ii mane ca pe oi.

Eu propun sa primesti ban pentru ca ai un caracter de cacat si sa se infinteze o sectiune pentru tine unde sa poti vorbi singur;)

Moldovenii sunt oameni inteligenti (sa nu generalizam)! De ce ai discrimina oameni dupa locul in care s-au nascut? Foarte bine te putem discrimina pe tine pentru ca esti un jeg si un nesimtit.

PS: Nu sunt moldovean!

Link to comment
Share on other sites

eu votez pentru benny mod , el e modioru' sef din inima moldovei de pe teritoriul romaniei . are si capacitati maldavio-administrative , fiind in stare sa arunce cu puli in gat oricarui vrasmas al bunului mers al lucrurilor , indiferent ca-i vorba de un ungur , de un armean , de ma-sa sau de un tigan.

@ wild : da , sa te caftesc ca n-ai vrut sa ne vedem , n-ai dat niciun semn.

Tu, ca ai si mustata specifica moldovenilor, pastrezi traditiile vii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...