Jump to content
wildchild

Referitor la topicurile de ieri cu moldovenii

Recommended Posts

V-am lasat sa va faceti de cap ca eram bine dispus si am zis sa vedem pana unde ajunge bunul simt al unor useri.

Chestia e ca e mult mai bine cand incepe unul sa injure ca in codru si restul sa inceapa scandalurile, ca poti impusca mai multi iepuri dintr-o data in acelasi thread. Oare unii nu reusiti sa faceti diferenta intre caterinca(urasc cuvantul asta apropo) si lucru serios?

Ma astept ca fiecare din voi care a insultat (fara sa aiba dreptate) sa posteze aici si sa isi ia warn-ul cu fruntea sus.

Ce conteaza ca esti ungur, ardelean, oltean sau moldovean cand vorbiti aceeasi limba? Mie mi-ar fi rusine sa pretind ca sunt educat si cand incepe gloata sa injure sa sar si eu sa ma aflu in treaba. Macar respect pentru mamele voastre care v-au chinuit sa va educe, nu ca si pirandele care scot din tigani niste monstrii lasandu-i de capul lor.

Maine seara am sa sterg thread-urile alea pentru ca ocupa loc degeaba pe harddisk.

Cine a insultat(fara motiv intemeiat) si nu are curaj sa posteaze aici va primi 2 warn-uri.

Exceptie fac userii VIP care au muncit mult sa ajunga acolo si care nu fac probleme, decat haz de necaz. Nu ne ardem intre noi decat la abaterile mai grave.

Link to comment
Share on other sites

https://rstcenter.com/forum/52419-votati-ma-ca-admin.rst

https://rstcenter.com/forum/52400-sectiune-pentru-moldoveni.rst

cum naiba traiti fara simtul umorului?

jignirile , fie ele rasiale , fie ele personale , trebuie aruncate cu stil , subtil. mai bagi o gluma , mai o impletesti cu un organ copulator , mai cu un obiect bisericesc ce serveste la umbrirea locului de veci , da e altfel cand parca o zici si tu in gluma. cand lumea incepe sa sara direct cu flame la un mod foarte serios :) e grav.

Edited by black_death_c4t
Link to comment
Share on other sites

Eu cu varmiu radeam copios, chiar ma uitase-m in calendar sa vad ce zi e, credeam ca e 1 mai si oamenii se amuza. Ce poti sa le reprosezi la cei care au pus botu. Sa faca o vizita prin occident si o sa vada 10 nationalitati nu numai 2-3. Atat timp cat oamenii isi vad de ale lor nu deranjeaza nimanui. Fiecare cu notiunea proprie despre comunicare si respect.

Link to comment
Share on other sites

https://rstcenter.com/forum/52419-votati-ma-ca-admin-4.rst#post349167

Mi-am cerut scuze mult inainte sa se faca thread-ul asta, si apropo de ce sa iau warn doar pentru ca a fost o gluma de 2 lei?

Caterinca mi s-ar fi parut sa radem unul de altul, fiecare de natia celuilalt, nu tot RST-ul de o natie. Daca erai moldovean nu mai spuneai asta (chiar si daca nu erai moldovean de peste prut).

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Si asa a trecut sambata cu caterinca aia de subiect cu moldoveni... :)

Am fost si eu pe faza in rpimele 3-4 minute, dar apoi era prea mult de citit si am ignorat subiectul...

Link to comment
Share on other sites

Exist? ?i moldoveni care sunt dezinteresa?i de subiect ?i uite c? se în?eleg cu mai toat? lumea, deci e ok, pe când unii sunt prea impulsivi. + se ?tia c? @secure e din breasl?(a se vedea ?i data intr?rii + alte posturi din care se în?elege asta) ?i nu face dumele de capul lui.

Spor la warnuri! :)

Link to comment
Share on other sites

https://rstcenter.com/forum/52419-votati-ma-ca-admin-4.rst#post349167

Mi-am cerut scuze mult inainte sa se faca thread-ul asta, si apropo de ce sa iau warn doar pentru ca a fost o gluma de 2 lei?

Caterinca mi s-ar fi parut sa radem unul de altul, fiecare de natia celuilalt, nu tot RST-ul de o natie. Daca erai moldovean nu mai spuneai asta (chiar si daca nu erai moldovean de peste prut).

shau inca se ataca :-|

Link to comment
Share on other sites

Si eu m-am ras de m-am spart la glume, insa mi s-a parut o prostia din partea catorva sa o ia la modul serios si sa se injure ca in codru.

Astept sa se sesizeze.

edit: o sa sterg topicurile si ce a mai fost ca am ras ieri copios. Va rog insa sa nu mai faceti flame-uri aiurea cand nu e cazul, poti sa faci misto de alte natii fara sa jignesti (like razi de ardeleni ca-i doare la basca de tot ce inseamna soacra, nu-i bagi pe toti in aia masii ca asa ti se scoala)

ps: secure are un warn primit pe un topic random, care nu va fi sters. Asta e pentru ca el a inceput scarba ca daca tacea nu se ajungea aici. Daca se gasesc altii din staff care considera ca e dat pe degeaba, o sa ti-l anuleze.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

@wildchild

Nu mi se pare normal atata timp lumea a fost provocata :) si mai mult cu ''complicitatea'' celor din staff.

Daca ati vrut sa dati ''agatz'' cuiva sau a fost doar un test de ''social engineering''(dar faza e ca multi au pus botu) asta numai conteaza dar eu unu sa se fi adresat personal mie sau la intregi regiuni din care fac parte eu unu ias fi luat toti morti si toata rasa in @#*§ nu conta cine este si daca ar fi insitat ias fi umblat putin si la ''look'':) asa ca s fie ''complete service''.

Deci ce ati facut voi aici...e ceva de genu..il imping...pe x-ulescu (i fac o gluma) ala cade si mi sparge plasma...il iau la bataie pt ca mi a spart...plasma.

Numai bine :)

Edited by novarulles
Link to comment
Share on other sites

N-a fost niciun test de inginerie sociala, i-a lasat doar sa-si faca de cap pana la un punct.

Daca tot au zis ca s-a ras cat s-a ras si sa se treaca peste, eu inteleg doar sa-l pedepsesc pe cel ce a instigat si sa-i las pe restul in pace. Doar asta a vrut secure.

Singurul lucru ce l-a facut Ahead a fost sa creeze un topic momentan ca sa-i lase sa se desfasoare, halal "complicitate".

Chiar am vrut sa dau warn-uri dar vad ca putini s-au sesizat. Cine si-a cerut scuze (si am primit si in pm) am zis ca o sa i se rasplateasca sinceritatea cu un free pass warning.

Acuma ca am zis, nu mai e valabil de acum incolo.

Daca voi vreti sa nu incaseze doar unul ci toti, faceti lista aici cu cei ce au calcat stramb pe regulament, ca nu mi-e greu sa dau cateva click-uri.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

dap, la mine s-a aprins becul cand atunci cu primul poll :))) ...pana atunci am zis cum naiba e posibil asa ceva , sa fie adminii chiar atat de incuiati, sa fie rea vointa?

am citit foarte multe threaduri si posturi pe aici si cred eu ca am vazut si inteles starea de spirit a forumului si cum sunt tratati cei ca personajul "secure".

...preventiv asa: scuze daca am ofensat pe cineva, imi place acest forum si nu as vrea sa-mi iau vreun ban.

am facut-o si aici: https://rstcenter.com/forum/52419-votati-ma-ca-admin-4.rst

totusi: nu as ezita 1 secunda sa-i bag pula-n masa unuia care gandeste si vorbeste (posteaza) asa cum a facut-o "secure", personajul ala rasist si cu un caracter de caca , fie pe forum fie in viata de zi cu zi.

astea fiind zise: peace brothers peace

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...