Jump to content
NoComment.

Marele h@cker international expl0iter [Faza penala]

Recommended Posts

Bha nu vezi ca el nu mi-a dat? a zis ca el a gasit,si apoi mi-a dat un xss ebuddy de pe siteul ala,a mintit a zis ca e de el,in xss am si eu destule,i-am dat 1 si la raportat ca boule,sa se laude ca e el h@cker

Tu cine esti, dintre romani din cate stiam el e pe microsoft security bulletin, tu unde cacat esti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
tema clasica, browserul opera... NoComment. are you Expl0iter?

Neh... e Avalanche

Un copil de 14 ani care e un fel de fan de-al meu sau ceva de genu :|... faza cu tema clasica si windows 7 de la mine a copiat-o... creca avea impresia ca merge mai bine.

Are ciuda pe mine ca nu i-am dat niste XSS-uri. Oricum imi e indiferent. Nu imi pun mintea cu copii care abia peste cateva zile isi fac buletinul.

S-a ales praful de ideea de hacking, cel putin la noi. Ar trebui sa se castige dreptul de a folosi acest cuvant la fel cum se castiga dreptul de a solicita permisul de conducere dupa 18 ani.

Ma pis pe actiunile voastre pentru ca, asa cum a presupus si Isaac mai sus, ati fi in stare sa va implicati intr-un scandal cu voi insiva ca sa fiti remarcati. Sunteti niste ratati care n-au o treaba cu hacking-ul.

Controleaza-ti ba limbajul asta de cocalar.

Un admin sa-i dea datele si apoi sa mananci de pe jos aiurea.

Sunteti jalnici cand sunteti tari doar in tastatura... Faceti si voi ceva benefic. Numai sa vorbiti aiurea stiti

Edited by expl0iter
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...