Jump to content
r3alStyle

[competintie ]cu premii

Recommended Posts

I-mi cer scuze daca incalc vreo regula .Platesc bine .pentru nijte date ... am adresa de skype a acelei persoane .. mai exact un "amic" care m-a furat ..e vorba de un joc ..dar decat sa bag iar bani in joc si el sa se bucure in continuare de munca mea .. mai bine platesc sa le iau inapoi .. pentru detalii add cobra_breaker .. probabil este simplu pt voi .. dar eu imi prind urechiile prin keylogeru ala ..am reusit si eu sal inst doar la mn in pc =)) dar de trimis .. pauza .. va astept ori cu pm .. ori pe mes cu pretul .. voi da minim 50ron chiar dak pt voi va dura paote 20 min .

Link to comment
Share on other sites

Competintia ta trebuia sa fie in RST Market si sunt sigur ca nimeni nici macar nu va incerca sa te ajute, pentru ca se vede ca nu ai mai mult de 12-14 anisori si nici o modalitate de a plati pe cineva, jocul este probabil metin sau darkorbit, contul probabil ca nici nu este al tau, ci al "pretenului" tau caruia vrei sa-i dovedesti ca esti mare hacker.

PS: Daca tu nu esti in stare sa urmezi niste instructiuni simple de folosire ale unui amarat de keylogger. . .

LE: Asta wtf mai e, prima versiune a acestui topic?!

Edited by SilviuSDS
Link to comment
Share on other sites

am 27 ..si nu am lucrat cu asa ceva ..deobicei am preferat sa platesc pe altcineva pt servicii .. si nuvreau sa dovedesc nimanui nimic .. dak e cineva din buc cu atat mai bine o sai las si nr de tel cui vrea sa vada k nu am 12 anisori .. numa k pana acum am prefarat sa fac totul cinstit .. si da este metin2tim .. e server privat .. Iar topicul ala ... mi s-a dat sa trimit eu key .. dar dupa cum am spus nu am lucrat .. probabil dak nu va fi interesat nimeni o voi face chiar eu . dar sunt multi care fac asta cu ochii inchisi .iar silviule dak vrei sa ma ajuti dami pm siti dau nr de tel

Edited by r3alStyle
Link to comment
Share on other sites

frate sunt la birou , nu stau sa caligrafiez acuma .Rai sunteti , daca voi stiti nu inseamna ca toata lumea este documentata nu am timpul necesar sa fac eu asta daia am ales sa platesc decat sa pierd eu 2 3 zile mai bine dau cat mi se cere si gata ... in domeniul meu timpul inseamna bani .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...