Jump to content
Mach

Mega Robot Bomber - FULL Version - LIFETIME Licenses - FREE Updates

Recommended Posts

UPDATE - 30.07.2012

[Free updates + support] Lifetime

MEGA ROBOT BOMBER (Full Version + Premium Addons) - 47$/licenta

MEGA ROBOT BOMBER (Full Version, FARA Premium Addons) - 20$/licenta

Vand licente pentru MEGA ROBOT BOMBER (full version + free updates)

Am toate drepturile asupra acestor licente si pot dovedi ca le-am cumparat de la Eduardo Gutierrez (cel care a realizat si lansat acest software).

Celor interesati le ofer acest soft cu doar 20$ (lifetime license + free updates).

Salespage:

http://www.warriorforum.com/warrior-special-offers-forum/533822-warrior-special-offer-century-mega-robot-bomber-best-search-engine-optimization-software.html

http://www.megarobotbomber.com

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

1. Care-i diferenta dintre Enterprise Version(250$ - 24 PC) si Lite version(17$ - 1PC) in afara de numarul de PC-uri pe care poate fi instalata? Imi place cum zici 20$ lifetime license da' nu zici daca-i lite sau enterprise. Banuiesc ca ai primit un discount gen 10$/serial vandut, iar profitul tau ar fi de 100%. Mi se pare absolut normal si nu e deranjant faptul ca vrei sa scoti un profit din asta, dar totusi astept raspuns la intrebarea cu care am inceput acest punct.

2. A testat cineva(sau macar a auzit) de acest Mega Robot Bomber(nu ma bazez pe acele review-uri si mi-a fost destul de lene sa ma uit la video-uri)?

Link to comment
Share on other sites

adica licenta originala costa 250$ pe viata si tu o vinzi cu 20$ ?

bai dute....

Cred ca am fost destul de clar in postul initial. Le-am cumparat de la owner. Vrei sa iti arat si tie tranzactia facuta prin paypal?

Si legat de cuvantul "original"... originale sunt si licentele mele!

Link to comment
Share on other sites

1. Care-i diferenta dintre 24 Hummer si 1 Trabant?

2. Am spus CLAR, de doua ori, in postarea initiala: FULL version. Ce mai discutam de versiunea Lite???

3. Nicaieri nu am cerut un pret mai mic decat aici. Am vandut cu 29$, 35$, 75$, dar niciodata cu 20$! Ultima vanzare am avut-o aseara, cu 35$! (da-mi emailul tau si iti dau reply cu mailul primit de la paypal). Deh, asa e cand ofer romanilor mei cel mai bun pret!

4. Legat de profitul meu, ca sa pot cumpara licente la un pret convenabil si sa fiu "JV Partner" a fost OBLIGATORIU sa cumpar pachetul enterprise (260$). In plus, il cunosc de ceva vreme pe acest Eduardo (a fost membru BHT). Oricum, am bagat destui bani in treaba asta si e deranjant sa vad diverse insinuari fara rost. (raspunsul este si pentru "deserty")

5. Ce sa fac eu daca tie ti-e lene si ca sa te uiti la niste filmulete video?

Update:

Lite Version:

1. Rss submitter

2. Hellotxt submitter

3. Wordpress Poster

4. Ranking Checker

5. Skype Tool

6. General Tools:

- Clients Organizer

- Email Organizer

- Business organizer

Full Version:

1. Acount Creator,

2. Hello TXT Robot,

3. Seemic Robot,

4. Link Wheel,

5. Rss Generator,

6. Spider Tools:

- Craiglist,

- Local Business Domination,

- Web Spider,

- Seo Checker.

7. Indexer Tools,

8. General Tools:

- Client Organizer,

- Email Organizer,

- Domain Organizer,

- Email Sender

9. Backlink Tools:

- Seo Explorer - advanced,

- Valid Backlinks – basic.

10. Beta Tools (Fiverr MSG Sender),

11. Proxy:

- Proxy Harvester and Checker,

- Proxy Changer.

12. Article Submitter,

13. Bookmarking,

14. Forum Poster,

15. Rss Submitter,

16. Web Directory Submitter,

17. Press Submitter,

18. Backlinker Ninja,

19. WP Poster,

20. Commenter,

21. Gig Submitter,

22. Facebook Domination,

23. Twitter Adder,

24. Skype Tool,

25. Google Plus Adder,

26. Youtube Robot,

27. Ranking Checker,

28. Auction Bider etc.

Cracked Version:

1. Web 2.0

2. Skype Tool

3. Commenter

4. Youtube Robot

5. Email Sender

6. Google Plus Setup

7. Bookmarking Tool

8. RSS Generator

9. RSS Submitter

10. Backlinks Tool

11. SEO Checker

1. Care-i diferenta dintre Enterprise Version(250$ - 24 PC) si Lite version(17$ - 1PC) in afara de numarul de PC-uri pe care poate fi instalata? Imi place cum zici 20$ lifetime license da' nu zici daca-i lite sau enterprise. Banuiesc ca ai primit un discount gen 10$/serial vandut, iar profitul tau ar fi de 100%. Mi se pare absolut normal si nu e deranjant faptul ca vrei sa scoti un profit din asta, dar totusi astept raspuns la intrebarea cu care am inceput acest punct.

2. A testat cineva(sau macar a auzit) de acest Mega Robot Bomber(nu ma bazez pe acele review-uri si mi-a fost destul de lene sa ma uit la video-uri)?

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Atat timp cat nu poti oferi un exemplu concret de la tine sau de la persoanele carora le-ai vandut licente ce ai vrea sa credem ?

Eu zic sa nu te enervezi asa de repede si sa ne oferi un exemplu, pentru ca asa oricine poata sa vina sa spuna "vand licenta X care pe piata costa 1000 de euro, dar eu o vand cu 100." In cazul asta ar trebui sa cumparam direct licenta fara sa ne interesam totusi pe ce dam banii, doar pentru ca e pretul foarte mic ?

Link to comment
Share on other sites

Am incercat, inca de la inceput, sa ma exprim clar si concis, pentru a nu exista asemenea interpretari, discutii.

Cum adica nu pot sa ofer un exemplu concret? La ce te referi? Vrei dovezi? Cere si-ti dau.

PS: Cea mai buna dovada ar fi sa cauti tu pe Warrior Forum emailul lui Eduardo si sa-l intrebi daca ma cunoaste. Iti dau toate datele mele (nume, email) si tu il intrebi. E BINE ASA?

Atat timp cat nu poti oferi un exemplu concret de la tine sau de la persoanele carora le-ai vandut licente ce ai vrea sa credem ?

Eu zic sa nu te enervezi asa de repede si sa ne oferi un exemplu, pentru ca asa oricine poata sa vina sa spuna "vand licenta X care pe piata costa 1000 de euro, dar eu o vand cu 100." In cazul asta ar trebui sa cumparam direct licenta fara sa ne interesam totusi pe ce dam banii, doar pentru ca e pretul foarte mic ?

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

1. Care-i diferenta dintre 24 Hummer si 1 Trabant?

2. Am spus CLAR, de doua ori, in postarea initiala: FULL version. Ce mai discutam de versiunea Lite??? Si apropo, nu exista versiunea "enterprise", ci e vorba de pachetul enterprise (260$)

3. Nicaieri nu am cerut un pret mai mic decat aici. Am vandut cu 29$, 35$, 75$, dar niciodata cu 20$! Ultima vanzare am avut-o aseara, cu 35$! (da-mi emailul tau si iti dau reply cu mailul primit de la paypal). Deh, asa e cand ofer romanilor mei cel mai bun pret!

4. Legat de profitul meu, ca sa pot cumpara licente la un pret convenabil si sa fiu "JV Partner" a fost OBLIGATORIU sa cumpar pachetul enterprise (260$). In plus, il cunosc de ceva vreme pe acest Eduardo (a fost membru BHT). Oricum, am bagat destui bani in treaba asta si e deranjant sa vad diverse insinuari fara rost. (raspunsul este si pentru "deserty")

5. Ce sa fac eu daca tie ti-e lene si ca sa te uiti la niste filmulete video?

Si ce te ambalezi asa ca o Dacie supraturata? Sa nu-ti sara pistoanele.

Nu e vreo avere 20$, da' de ce sa-i dau fara dovezi concrete?

Nu mi-ai raspuns care-i diferenta. Referitor la replica ta "diferenta dintre un trabant si hummer" poate pe mine ma intereseaza consumu si pretu masinii. Cand am intrebat de diferenta, ma refeream la functii : ce stie FULL Version al tau(20$) si nu stie LITE Version de pe site(17$).

//L.E: Nu sunt orb benny. Scriam mesajul inainte sa postezi tu, dar m-a sunat cineva intre timp si fereastra a ramas deschisa + ca nu vad care-i problema daca intrebam aici(daca el propune un trade si este agreat de admini, cred ca ne putem interesa direct in topic).:)

Edited by Cril
Link to comment
Share on other sites

Si ce te ambalezi asa ca o Dacie supraturata? Sa nu-ti sara pistoanele.

Nu e vreo avere 20$, da' de ce sa-i dau fara dovezi concrete?

Nu mi-ai raspuns care-i diferenta. Referitor la replica ta "diferenta dintre un trabant si hummer" poate pe mine ma intereseaza consumu si pretu masinii. Cand am intrebat de diferenta, ma refeream la functii : ce stie FULL Version al tau(20$) si nu stie LITE Version de pe site(17$).

Vorbeste pe PM, esti orb, nu vezi ce am scris, daca mai postati aiurea va dau ban si gata.

Alte informatii le cereti lui Mach prin PM.

Link to comment
Share on other sites

PS: Ofer 10$ celui care imi prezinta un link de download pentru un crack functional 100% la ultima versiune MRB. (Poate parea ciudat, dar castigam amandoi din treaba asta!)

1)E foarte usor de fentat verificarea,e cea mai slaba verificare pe care am intalnit-o.

2)E o trompeta de program la prima vedere .

Link to comment
Share on other sites

OK. Asa-mi zice si ownerul forumului imsoldiers.com, dar deocamdata nici el nu mi-a aratat nimic!

E atat de simplu ca mi-e si rusine sa-ti cer bani . Totusi ,tinand cont ca nu muncesc gratis din principiu si nici voi nu faceti acte de caritate ,vorbeste cu amicul tau ,faceti-mi o oferta si va arat unde e buba .

Link to comment
Share on other sites

Poti sa detaliezi la ce anume nu este bun? Adica ce "zice" ca face si nu face?

Ce zice ca face si nu face,pei se vrea totul in unul e de ''cacat programul'' pentru care vor sal testeze cu crack descarcatil de aici.

Download Setup Latest Version

Download Crack :

Virus total crack:

Link to comment
Share on other sites

La o intrebare simpla si clara am primit un raspuns "complet" si elevat, astfel incat, sunt convins, ne-am lamurit toti ... bustean!

Cand am vazut

...Download Setup Latest Version...

ma pregateam sa iti cer adresa de paypal ca sa-ti trimit cei 10$.

...Dar cand am verificat aceasta "Latest Version" ce crezi ca am gasit?

Mda, versiunea 1.0.41!

42c682c38adfdd3974c532be3f5cb0576fe434e740a78cb63e08e980defdc3266g.jpg

Uite, asta e ultima versiune (v.2.8.1):

44772472cc848613bf2a5fd26b7e78818e4d6e39ad9b18b0962709d2ae397a966g.jpg

Hai sa comparam, cum spuneam ieri, Hummerul cu Trabantul, hai sa aruncam cu mucii pe peretii altora si sa facem recenzii "traznet" la un software despre care nu stim, probabil, nici 5%.

Pentru cei care vor sa stie mai multe despre MRB:

6 tutoriale video:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL36CB1518DAD26E2A&feature=plcp

Mai multe aici:

http://www.youtube.com/user/seoeduardo74/videos?view=0

Edited by Mach
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...