Jump to content
D3mEnT

Bani din ptc-uri [Automat cu MultiCLicker]

Recommended Posts

PTC ( pentru toti cretinii )

Ma mir ma cum de ai avut rabdare sa te inscrii pe atatea. Ce spui tu, ca ai strans 6 $ in doua zile si doua nopti ?

Tot ce ai facut tinde spre zero. Trebuie sa strangi pe un singur PTC cativa dolari ca sa poti face payout, iar ce ai strans tu e suma totala. Dar sa nu mai vorbim de posibilitatea ca mai bine de jumatate sa nici nu faca payout, ci sa fie pura teapa.

Daca chiar ai nevoie de bani ca are ma-ta pensie mica, mai bine decat sa deschizi "multiclicheru" si sa intrii pe "petecee", inchizi putin calculatoru'. E tot un sistem din asta "petece", cateva zile din luna nu-l deschizi, le iei prin rotatie. Uite, intri pe RANDOM.ORG - True Random Number Service selectezi acolo cate zile are luna si da-i click pe generate, ca sa nu mai ai dubii in a te decide. Nu e mare smecherie.

Link to comment
Share on other sites

@kozy: In jumatate de ora m-am inscris pe toate site-urile din lista de mai sus. Avand in vedere ca majoritatea ptc-urilor au payout-ul la 2$, nu cred ca "Tot ce ai facut tinde spre zero".

Ma bucur ca ma-ta are pensia mai mare si tu esti un jmeker printre prietenii tai, laudandu-te cu cate mii de dolari faci lunar, frecand-o la rece. In plus ma bucur si mai tare vazand ca a-ti mutat topicul la Cosul de gonoi. Sunteti niste ciumegi B-)

Link to comment
Share on other sites

@kozy: In jumatate de ora m-am inscris pe toate site-urile din lista de mai sus. Avand in vedere ca majoritatea ptc-urilor au payout-ul la 2$, nu cred ca "Tot ce ai facut tinde spre zero".

Ma bucur ca ma-ta are pensia mai mare si tu esti un jmeker printre prietenii tai, laudandu-te cu cate mii de dolari faci lunar, frecand-o la rece. In plus ma bucur si mai tare vazand ca a-ti mutat topicul la Cosul de gonoi. Sunteti niste ciumegi B-)

Asa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...