Jump to content
Guest aaaaaaaaaaa1

pt. zdreanta de om

Recommended Posts

Guest aaaaaaaaaaa1

bai zdreanto de om, ps.axl sau cum te-o chema nu-s geloasa pe nevasat-ta, mincinosule. du-te dracu cu minciunile tale unde vrei tu, ca nu toti sunt prosti sa te creada.de unde si pana unde dracu geloasa pe muierea aia a ta? cand tu mi-ai trimis poze cu tine fara ca eu sa ti le fi cerut?ce crezi ca daca am stat de vb cu tine de 2 3 ori ma doare undeva de tine si de muierea ta?ma doare in 14 de muierea ta, de tine si de viata ta. nu mai baga minciuni aiurea ca sunt eu geloasa pe muierea ta. la cat de dobitoc esti, nu am cum sa fiu geloasa pe muierea ta. dimpotriva. cred ca e o proasta ca sta cu tine dupa ce ai inselat-o. tine-ti muierea, faceti bors, nu ma intereseaza persoana ta.

crize face toata lumea. nu cred ca e om care sa nu faca nici o criza. dar tu esti penibil de-a dreptul cu ineptiile tale.

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaa1

oricum fac alt cont daca iau ban. asa ca termina tu cu glumele.nu l-am injurat. nu ai observat ca s-a autointitulat zdreanta de om?minciunile nu se ignora.

ahead, ia uite cine cauta p...da:

Today, 05:21 PM

therapper

Registered user Bautor de bereArray

--------------------------------------------------------------------------------

Join Date: Jan 2009Posts: 48Rep Power:0

buna

pot sa te fuuut ? !

Reply to Private Message

Re: buna

Today, 07:00 PM

10.001

Registered user Bautor de bereArray

--------------------------------------------------------------------------------

Join Date: Apr 2012Posts: 30Rep Power:0

Re: buna

Originally Posted by therapper

pot sa te fuuut ? !

pai ma futi deja la creieri cu mesaje de prost.

zatarra,muie fanilor, dar ai dat si tu 2 likeuri.:))

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaa1

am spus ce am avut de spus. puteti inchide topicul.am vrut sa dau un raspuns minciunilor spuse de psaxl.dar cum se inchisese topicul celalalt am deschis altul.nu e vorba de nici o atentie. nu caut sa fiu in centrul atentiei.nu am de ce.

a, si nu mai faceti pe desteptii comentand aiurea despre serviciul altora, ca sunt multe lucruri pe care nu le cunoasteti si nu au fost spuse.

asa ca fapt divers, copiii ma iubesc, altfel nu mi-ar aduce flori si nici nu m-ar intreba unele chestii.oricum nu vad de ce v-as explica voua ceva ce nu va priveste.

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaa1

m2g,nici asta nu te priveste.eu nu v-am intrebat ce faceti voi pe aici si ce cautati aici.I seek knowledge, wtf do u think I`m looking 4?it seems I`ve entered the very core of darkness.doom is the refusal of light.

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaa1

pt. ca si el a ales sa minta pe topicul meu.nu prin PM.numai intrebari idioate.atat de idioate.....

e normal cand crezi ca un om e prost sa ii arati ca tu poti fi mai prost ca el. vb aia: sunt prost, dar cand ma uit in jur prind curaj.

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

m2g,nici asta nu te priveste.eu nu v-am intrebat ce faceti voi pe aici si ce cautati aici.I seek knowledge, wtf do u think I`m looking 4?it seems I`ve entered the very core of darkness.doom is the refusal of light.

Daca vrei sa inveti ceva ai tot forumul la dispozitie. Citeste tutoriale, fa ce vrei tu si nimeni nu are treaba cu tine.

Daca ai ceva de impartit poti sa o imparti pe privat cu cei cu care ai probleme.

Nu vezi ca te face tot forumul panarama? Sau iti place sa fi tratata asa mai hardcore? Te excita?

Bineinteles ca nu ma priveste ce faci pe aici, e treaba ta. Cu toate astea, semnalizezi de zor pe aici si vrei atentie.

Link to comment
Share on other sites

Guest aaaaaaaaaaa1

pai voi imi dati atentie . nu ar fi mai usor sa nu imi acordati atentie daca voi credeti ca asta caut? desi e fals. acest topic e o replica la 2 3 vbe ce s-au spus in topicul anterior, deschis de mine.nu e lipsa de atentie.

Edited by aaaaaaaaaaa1
Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

ce ai fa zguduito? nu erai geloasa? da cand ziceai citez "cu mine nu iti merge asa, eu nu accept ca tu sa stai, si eu sa spal vasele" iti aduci aminte?? apropo, baietii nu ti-au dat ban, dar eu iti dau.

ban date-n curba cu 280km/h.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...