Jump to content
sebywarlord

Cateva LOGs free scoase in 18.06 [ieri]

Recommended Posts

ty.

//p.s, nu le mai pune pe pastebin,

U+RLWi=KQXkPWEpKdEaCUb1OSz9Nl0n5Sc7sUi=KR6n17YnoWEp2dEM5WCywdbGNnjmKIYWxnjWzmYgMns4wnC=2nYnhmcpDesQx/KBunEL5ms/sVzS5mLREYy77Ri=2nYnhmYg5ms/q/X=KRpa=RCL17YGzWX=KR+aOdE5LVEa480dqV6RPd0muVE5z/XNN/cnK/bMt/cG5ms/KSXM17Ynomi=2ntnBlt45mLQw7YGzWzo5mLRY/bp2SzAT

... al 4-lea link, sau pe acolo, tot in ce ai criptat tu.

Link to comment
Share on other sites

Partea amuzanta e ca a picat in plasa la un Program de spart parole la yahoo messenger :))

Pacat ca avem pe RST baieti care inca pun botu ca exista asemenea programe

Joaca-te cu curul gol pe langa maciuca sculata. Sa vedeti ce ban va luati daca faceti manarii cu stealere aici.

Link to comment
Share on other sites

Joaca-te cu curul gol pe langa maciuca sculata. Sa vedeti ce ban va luati daca faceti manarii cu stealere aici.

Poti sa te uiti la fiecare post al meu ,nu am postat nimic pe rst inafara de .txt -uri

Logurile astea sunt luate prin mass mail + un video pe youtube despre '' cum sa spargi o parola la mess ,,

Ti-as arata video-ul sa te convingi dar , mi l-au sters cei de la Youtube

Mailurile le-am laut cu Yahoo mail scanner facut de TheTime ,e pura coincidenta ca cei doi prosti aveau cont si pe rst:)

Link to comment
Share on other sites

Nice one ! TNX ! Totusi... prea usor de decriptat... macar de nu dadeai site-ul pentru decriptare... sterge-l te rog, altfel parca vad ca intr-o saptamana nu mai sunt bune nici jumatate. Cine stie criptari stie si site-ul, deci nu vad motiv sa dai un asemenea hint, deoarece asa, orice fraier isi face cont... intra pe site... incearca la bulan toate si gata ! Se face cu marfa noastra...

Link to comment
Share on other sites

Logurile astea sunt luate prin mass mail + un video pe youtube despre '' cum sa spargi o parola la mess ,,

Ti-as arata video-ul sa te convingi dar , mi l-au sters cei de la Youtube

Mailurile le-am laut cu Yahoo mail scanner facut de TheTime ,e pura coincidenta ca cei doi prosti aveau cont si pe rst:)

Deci de la tine era mail ul ala ce l am gasit in spam. Partea naspa e ca am incercat sa vad filmuletele pe youtube si erau deja sterse deci... inutil deranju

Link to comment
Share on other sites

Inca 200 Loguri :)


g8PN0rIbw=fZf637ErPg2z/T84JhX6zo+4jKqz/TAkV+fmJIgo/OvWNr84vtDkYaAmGLve/LD4FMJm7x0x7+jgJky87f0=HxwoxGJAlig87+wx/tf=zGJA7VzdAnqxftfdwg0rj8ErPgyG55

HINT : 12815

EDIT : SCZ DE DUBLU POST , NU AM FOST PE FAZA

ori este gresit hint-ul ,ori nu inteleg eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...