Jump to content
Guest Kovalski

Class hour 2

Ce curs te-ar interesa cel mai mult?  

159 members have voted

  1. 1. Ce curs te-ar interesa cel mai mult?

    • C++
      39
    • PHP
      41
    • Linux
      25
    • Python
      13
    • Java
      6
    • Pentesting
      24
    • Electronica
      11


Recommended Posts

Nu prea am fost la curent cu ce s-a ales de proiect, dar nu am vazut nicaieri daca se vor propune probleme / challenge-uri dupa fiecare dintre "cursuri", v-as ruga sa luati macar in considerare asta, fiindca eu unu sunt mult mai perceptiv cand am si niste challenge-uri pentru care sa ma bat cu capu de tastatura, si sa ma asigur ca am priceput.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cronaca, probabil inca puti pe langa mata in casa , (si uite ca mam coborat la nivelul tau de ratat al noii generatii)Apropo , daca ai ceva de spus deschide gura , ca google spreadsheet ofera si posibilitatea de a salva ip-ul celui care face submit + timestamp 7/14/2012 21:48:47 , poi sunt sigur ca erai logat pe forum cand completai deoarece nu poti vedea link-ul daca nu esti logat ,si esti unul din lista de mai jos "Members who have read this thread 118 " dar probabil in momentul in care ai completat chestionarul erai in urmatoarea lista "There are currently 7 users browsing this thread" si daca excludem pe cei care au completat in mod educat raman 3 , unul din care esti tu un ratat deoarece intrun oarecare topic te-am ranit spunandu-ti ca esti un copil prost crescut .Data viitoare inchide browser-ul si nu deschide documentele de pe google cu acelasi ip cu care te loghezi pe forum , incearca sa fi un ratat mai putin ratat din punct de vedere informatic.Acum ca sa te ascunzi printre ceilalti nu iti ramane decat sa completezi si tu in mod inteligent tabelul crezand ca nu imi voi da seama cine esti.

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...