Jump to content
xVIRal

Hey Hey Salutare

Recommended Posts

Buna ziua,stiu ca is de ceva vreme inscris pe acest site,dar acum am vazut si am simtit nevoia sa ma prezint si eu.

Pe mine ma cheama adi,am 15 ani(dar sa stiti ca gandesc ca unu de 17-18 ani)

M-am inscris pe acest site pentru ca ma pasioneaza hack-ingul

De la o vreme incoace am incercat sa practic ceva din hack.adica am scanat niste rdp-uri,am scanat niste rooturi,vnc-uri.eu cred ca pentru inceput este foarte bine.

Sper sa raman in aceasta comunitate foarte mult,si m-am inscris aici sa invat si eu cate ceva din experienta altora mai vechi decat mine(nu dau nume pentru ca ei se stiu deja)

In final va salut,sa aveti multa sanatate,si multe femei :))

Edited by xVIRal
Link to comment
Share on other sites

Dac? gândeai ca unul de 17-18 ani numai scriai vârsta !

Welcome..

Problema nu e ca a scris varsta. Problema ar cam fi:

Pe mine ma cheama adi,am 15 ani(dar sa stiti ca gandesc ca unu de 17-18 ani)

Ma-m inscris pe acest site pentru ca ma pasioneaza hack-ingul

De la o vreme incoace am incercat sa practic ceva din hack.adica am scanat niste rdp-uri,am scanat niste rooturi,vnc-uri

Tipul nu stie cu ce se mananca acest domeniu. El cred ca e mare hacker daca stie sa foloseasca un amarat de tool, dar habar n-are programare (si altele, dar aceasta e de baza).

ON: Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Sal'tare, succes cu invatatul si nu pune la suflet daca se ia cineva de tine.

@bcman: frate, si eu gandeam asa cand eram mai mic, cu timpul am invatat, si mi-am dat seama de cum sta treaba, sa speram ca si el va avea suficienta minte incat sa caute si sa incerce sa-si revizuiasca cunostintele

@DarkyAngel: Este "m-am", tu l-ai corectat din "mam" in "ma-m"

SFAT: ia o carte de gramatica si repeta gramatica limbii romane caci nu o prea stii.

Link to comment
Share on other sites

Sal'tare, succes cu invatatul si nu pune la suflet daca se ia cineva de tine.

@bcman: frate, si eu gandeam asa cand eram mai mic, cu timpul am invatat, si mi-am dat seama de cum sta treaba, sa speram ca si el va avea suficienta minte incat sa caute si sa incerce sa-si revizuiasca cunostintele

@DarkyAngel: Este "m-am", tu l-ai corectat din "mam" in "ma-m"

?tiu c? este m-am, nu l-am corectat deloc, doar am subliniat ce a scris prima oar?. acum a editat si a scris "mam" ..

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, daca n`ai gura mare, si incerci sa pari inteligent (daca nu esti). O sa le dai peste bot mai tarziu, si asta este important, cand vin toti pe tine :)) peste ceva timp poate iti cer ei ajutorul, stay chill si termina lucrurile pe care le incepi, ca ai timp destul sa inveti de toate. Nu te hazarda, sa inveti si din aia si din aia si etc. Sau sa ne demonstrezi noua ca sti ce vorbesti si ca desi ai 15 ani gandesti ca unu de 115. Nu te aprecia singur ca te hranesti cu vise. Bun inceput cu rooturile si vnc-uri si ce mai freci pe acolo. Cred ca e momentul sa inveti cum sa nu te prinda fraieru ala care are admin:admin la ssh, ca ai intrat la el. :) si.. iti recomand http://garaj.xhost.ro/hacker-howto/hacker-howto.ro.htm

Succesuri :)

Link to comment
Share on other sites

Sal'tare, succes cu invatatul si nu pune la suflet daca se ia cineva de tine.

@bcman: frate, si eu gandeam asa cand eram mai mic, cu timpul am invatat, si mi-am dat seama de cum sta treaba, sa speram ca si el va avea suficienta minte incat sa caute si sa incerce sa-si revizuiasca cunostintele

Eu la varsta lui (cam acum un an) nu gandeam asa. Si stiu destul de multi oameni care nu gandesc asa la 15 ani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...