Jump to content
user567

Keylogger SPYTector 1.3.7 2012

Recommended Posts

Ma eu azi de la 12 doar parola aia o deryptez. Am inversato decryptato (cu toate am incercat) inversat-o, am despartito acolo la + tot ce este posibil am facut pana acm. Dar nu reusesc. Mai da un indiciu sau verifica inca o data cryptarea

INDICIU : Passwordul final pentru dezarhivare e codul serial al keyloggerului deci e tot un cod, care la prima vedere pare sa fie criptat.

Oricum sa sti ca SPYTector merita efortul e un keylogger destul de bun si 90% FUD.

Link to comment
Share on other sites

INDICIU : Passwordul final pentru dezarhivare e codul serial al keyloggerului deci e tot un cod, care la prima vedere pare sa fie criptat.

Oricum sa sti ca SPYTector merita efortul e un keylogger destul de bun si 90% FUD.

Multumesc acm imi dau seama am crezut ca serialul e alta cryptare

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Ma poate ajuta cineva ? Am cumparat un Keylogger si vreau sa-l ascund intr-un alt fisier astfel incat cand persoana respectiva deschide fisierul sa se instaleze Keylogger-ul si sa-mi trimita mail-uri cu ce scrie persoana respectiva. Nu stiu cum sa fac chestia asta. Deocamdata nu am deschis Keylogger-ul. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator.

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Ma poate ajuta cineva ? Am cumparat un Keylogger si vreau sa-l ascund intr-un alt fisier astfel incat cand persoana respectiva deschide fisierul sa se instaleze Keylogger-ul si sa-mi trimita mail-uri cu ce scrie persoana respectiva. Nu stiu cum sa fac chestia asta. Deocamdata nu am deschis Keylogger-ul. Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator.

Ai nevoie de programul asta : File Joiner, Exe Joiner, File Binder, Exe Binder, Undetectable Binder

Link to comment
Share on other sites

Da mai multe indicii copile, mare branza ai zis reverse si gata poate sa fie cryptata in toate modurile, daca nu dai indicii poti sa te duci cu totu cu keyloggeru.

Oi fi eu copil "de si nu prea cred" :), in schimb tu, nu prea cred ca o duci asa bine cu materia cenusie !

REVERSE are dublu rol acolo ;)

Link to comment
Share on other sites

deci, cine doreste, downloadati spytectorul de pe siteul oficial, si pula cela care mia dat -1 e si downloadeazaversiunea de pe siteul oficial, ok? spytectorul nu lam bindat cu nimic, eu lam gasit anterior pe net...nu sunt de acela care o fac, nu e locul prostilor aici ca sa procedez asa...imi pare rau.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

File Info

Report date: 2012-09-01 20:03:52 (GMT 1)

File name: spytector-exe

File size: 1354240 bytes

MD5 Hash: 5ad62f9e7f4f616ee9546a31a11f7bd6

SHA1 Hash: cef96067c0bbe3306d65dae72927a6be6db268f7

Detection rate: 7 on 14 (50%)

Status: INFECTED

Detections

Asquared - Riskware.Monitor.Win32.Spytector!IK

Avast - Win32:Regrun-EQ [Trj]

AVG - PSW.Agent.AIFP

Avira - BDS/Beastdoor.DT.61

BitDefender -

ClamAV - Trojan.Keylogger-198

Comodo -

DrWeb -

Fprot -

IkarusT3 - not-a-virus:Monitor.Win32.Spytector

Panda -

STOPZilla -

TrendMicro - TROJ_DELF.SML

VBA32 -

Scan report generated by

NoVirusThanks.org

Link to comment
Share on other sites

zaibali, sincer, aici vad ca cineva vrea sa isi faca piar pe un keylogger.

fie, il postez Spytector 1.3.7 full.rar

nu uitati de +1 REP.

Daca vroiam sa-mi fac piar pe un keylogger nul postam, vroiam doar sal protejez de totzi copii.

Si daca nu stiai autorul keylogerului genereaza SUB-urile separat pentru fiecare client .. eu am cumparat de 3 ori aceiasi versiune de keyloger ! daca ai o versiune pe care o vede toti antivirusi stai in banca ta si nu te mai da ratund ca ai tu keylogger. Cine are cunostinte in materie in 3 min decripteaza parola fara probleme.

Off : Asa ca LASANNE si duteeeeeeeeeeeeeeeee, de aia nu merge treaba in tara noastra, ca majoritatea au mentalitatea, va bagati in seama aiurea !

Edited by user567
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...