Jump to content
Guest Nemessis

Polonic is back

Recommended Posts

hahahahaha, polonic da noi intelesuri cuvantului "retardat"

@CERT : un caz care merita toata atentia voastra: Acum 2 - 3 zile navigand pe redtube, am primit un pop-up care imi spunea CLAR ca am castigat un iPad 3, nici pana in ziua de astazi nu am primit nici un detaliu despre livrarea acestuia! Va rog sa luati masuri !

Link to comment
Share on other sites

:)):)) veniti in Buzau sa va rupeti masinile prin gropile si stalpii de aici. rupere placuta.eu sunt foarte intreaga la minte, lucru care nu se poate afirma si despre unii din voi. cei care se simt or sa comenteze imediat.in loc sa va faceti un prieten, va faceti un dusman.

The IP Address is: 92.85.135.208

The host name is: 92.85.135.208

Edited by thecore
Link to comment
Share on other sites

"Ce va mai face motocicleta?Sunteti eficace si

im placeti!Se reflecta in notele pe care le-am

dat!" , comentariu pe Profesor Petre Paulina - profesor Engleza

In legatura cu ea.. boss. Nu merge, sa mergeti sa o caftiti. Tanti aia se joaca cu mintea si cu nervii vostrii. Cand intra aici si deschide topic sigur zice "Intru sa ii enervez iarasi pe fraierii aia". Nu vreau sa intelegeti gresit, nu tin cu ea. Dar inafara de, sa intrati pe fb-u ei, sa postati poze nasoale. Daca aveti vreo vulnerabilitate la vreun ziar din buzau, sa o faceti de toata minunea. Sa ii puneti ceva in posta.. Nu prea aveti ce face. OMG, it's a women. Nu o puteti brutaliza... (sau.. puteti :)))

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca a mai fost postat:


zJAzzNzOBMZyyAAB0zhZcg=5cgcTcg=5yOADyAzOBNBOBMZU38ymcg=5yOADyAzOBM7OBNCSfS2OBMZgAJKJ0znaAzYA00zbybzbBJY6vb2OBMZSAAQZA0zbybzbBJQFwS2OBMZSAAQZA0zbybzbBJC6wSzbBWZ6cuz5BgA+3+KkcgCZcg=5Bg=5Bgq2cgZZA+Akw8w6ERzdyg7bBd/xBMqbBTNG

GILA

"Decat sa-ti mangai mutra aia dezordonata...mai bine fut o carcasa de vaca stricata sub apa"

Link to comment
Share on other sites

Ok , am inca 2 ipoteze :

1. Polonic e profesoara doar cu numele , nefututa de ani de zile , cerseste inca in fata Postei Romane ca sa isi poata plati Curentul si internetul sa poata faca baie cu pulile servite de noi [ Apatermul a majorat taxele si deh , mai bine face baie cu puli decat baie cu apa rece , e Piele-Pe-Piele ,avantaj ea ].

2. Polonic o fi chiar Oana Zavoranu

Link to comment
Share on other sites

n-am mai ras asa de mult de vreo cateva zile.ati innebunit.:)) am iar topic dedicat.sper sa se autosesizeze vreo institutie si sa va treziti ca nu mai aveti nici site nici bani, dupa plata amenzilor.

J3t fa! Nu`ti mai fa conturi aiurea pe acest site! Intelege ca NU ESTI BINE VENITA! Persoanele de gen FEMININ nu prea sunt bine venite! Animalele nici atat!!!

Edited by n3Oh
Link to comment
Share on other sites

Polonic , iti urez un sincer "Imi urc pula pe mormantul ma-tii" si tie si tot neamului tau de inapti cacati la cur cu palarie pe spate.

Nu ai , n-ai avut si nici nu vei avea ce sa ne faci.

Ne poti suge si tu , si ma-ta aia proasta care te-a nascut , cel mai probabil din greseala ,si toata LEGEA SI CONSTITUTIA ta de cacat.

Iti pui poze pe forum, ITI FACI BLOG [ Deja 70%+ detalii personale dezvaluite pe internet ] si tot tu in mortii ma-tii de retardata vii si te motai pe aici cu a ta pizda plina de paduchi ?

Ehe , pai in acest caz invit tot forumul sa-si bage pula in ma-ta si in toata rasa ma-tii si sa arunce toate Polonicele la gunoi ,,asa poate avem o sansa sa-ti stergem existenta pe aceasta planeta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...