Jump to content
Aleex123

Cumpar Iframe pe orice tip de site

Recommended Posts

Guest Nemessis
Norok , aoleuuu pai sa zicem ca host am ...... dar nu prea am bani sa iti dau la atatea vizite :))) banuiesc ca la 600k ai 5 milioane de afisari :))) dar totusi zi suma care ai vrea ... sa vedem poate poate :D

Glumesti nu?

Link to comment
Share on other sites

eu sincer am decat din astea de site-uri mici am vro 2 conturi la hostgator si godaddy dar am un prieten care are servere si daca e ma ajuta el .. :) are de la xservers , de la adnet sau ceva de genu si inca de la o firma din romania care are doar vps-uri si dedicate .... a si am uitate unu din olanda .... astea le stiam eu ca le are acum nustiu cat de ok sunt :)

Link to comment
Share on other sites

Presupun ca ai cumparat pachete ieftine. 50000 unici e prea mult pentru hosterii respectivi la pachetele ieftine.

In mod normal ei ofera hosting "unlimited", dar nu spun ca unlimitedu' ala nu-i tocmai unlimited iar clientul chiar crede asta. In general n-ar trebui sa inchida contul, ci sa faca oferta de upgrade la planul de hosting(asa ar fi normal).

Daca in cazul hostgator putem vorbi de o firma serioasa de hosting care probabil iti va face o oferta de upgrade, in ceea ce priveste godaddy sunt cam sceptic(nu mi-au placut niciodata, nu am incredere in ei din nu stiu ce motiv)... chit ca se lauda ca site-ul tau ar trebui sa mearga perfect indiferent de trafic fara costuri suplimentare (cica tehnologia 4GH) --- mai multe Web Hosting | Secure Web Hosting - Unlimited Bandwidth - Go Daddy (Our vs Theirs). Daca vrei sa incerci uite un cupon de 50% : FBHOST501 (nu stiu daca mai merge, acu cateva luni mergea).

Link to comment
Share on other sites

Cumpar Iframe pe orice tip de site care are peste 5000 de vizite unice pe zi /

Caut Oameni seriosi ... plata o pot face prin paypal sau in contu bancar

O zi placuta ,

Daca imi raspunzi la urmatoarea intrebare dovedeste ca si tu esti un om serios intelept si calculat si care chiar dispune de fonduri pentru acest proiect, raspunde diect fara nici o ezitare sau deviatie a subiectului principal si o sa colaboram eu am ceea ce iti trebuie, intrebarea suna asa:

! ce buget ai alocat pana acum pentru aceste achizitii?

gandeste-te bine ca sarim cu ofertele pe urma si vedem daca pinochio a dat tarcoale pe aici

Edited by seby05
Link to comment
Share on other sites

bla bla bla , 11 euro/ pe luna - pentru un site care are peste 5k vizitatori unici. > 10k = 22 euro ; 15k = 33 euro , si tot asa :) maxim 35k mai mult nu am ... si nu am ce sa iti arat ca sunt om serios tu sa imi arati ca ai vizitele alea sau poti sa mi le aduci si eu iti dau bani , tu ar trebui sa fi ala seriosu nu eu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...