Jump to content
Guest Nemessis

Noutati din Costinesti

Recommended Posts

Propun sa militam pentru declararea costinestiului ca fiind zona calamitata :D cauza moldavian invasion :)) acu sincer cred ca depinde de fiecare..eu sunt din vestul tarii si inca n am intalnit moldoveni care sa ma faca sa urasc zona aceea a tarii insa am intalnit bucuresteni destui... evit capitala cat pot de mult. Fiecare cu experientele lui.

Edited by Graphik
Link to comment
Share on other sites

Cand o sa incetati sa il pupati in cur pe Neme? pe rst mai nou e o moda sa dispretuiesti costinestiul ,ca si vechea moda sa il urasti pe justin bieber[numi place cum canta] ,e foarte simplu nu iti place nu il asculti ,nu iti palce statiunea mergi in alta ,nu vii pe rst sa te dai in spectacol cat esti tu de tare ca nu iti place la costinesti ,si nu nu sunt moldovean sunt din TM :))

Mai incetati pe bune

Cand un user face un topic despre altceva toti sariti pe el "ba prostule asta ii forum de securitate nu de "xxx",dar cand face neme offtopic il lingeti in cur,ce va mai place cacatul 8-|

Link to comment
Share on other sites

@sebywarlord: nu mai face pe moralistu. Am fost la costin.esti si pe la maiami iar concluzia este: urmatorul concediu va fi ori la bulgari ori undeva in europa de vest. Daca nu ai fost la costinesti, iti recomand sa mergi ca pe viitor sa stii ce nu pierzi :)) daca nu mergi la mare in RO.

Sunt multi care se plang si spun ca, cu banii cheltuiti pe un concediu la mare in ro ar fi avut un concediu mult mai frumos si in conditii mult mai bune prin vest. De ex in italia ai oferte foarte bune.

Link to comment
Share on other sites

@Graphik Am fost in costinesti ti anu asta si anul trecut , si nu am avut nici o prombela cu niciun moldovean,nu a facut nimeni pla mare sa se ia de noi ,cu multi ne-am inteles foarte bine ,am baut cu ei si pe plaja si la terasa etc

Nu vorbesc in necunostinta de caz,Neme face asta avand in vedere ca a spus ca nu a fost de 11 ani in costinesti:)

La anu am zis ca merg si eu la bulgari sau la greci :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...