Jump to content
Parker

Host 6 luni la 1 cent [hostgator]

Recommended Posts

Cine poate sa imi trimita si mie un cent.....

marine.play@yahoo.com Dupa ce imi trimite cineva 1 Cent Sa dea LIKE pentru a sti ceilalti sa nu trimita iar. (S-a rezolvat.)

am prapadit 3 centi si mi-au cerut sa verific contul,acum stiu care e problema, datele nu trebuie sa arate ca si cand ar fi aleatorii,trebuie niste date plauzibile.

Edited by andr3y
Link to comment
Share on other sites

xPeRiEnCe;387236']La billing sau unde ? Ca acolo nu pot intra. Am dat recover' date=' dar n-a venit nimic inca.[/quote']

Nu, dupa ce ai platit, ei trebuie sa iti trimita un email cu datele de conectare ( datele de cpanel, parola de cont, etc..)

Eu dupa register, am primit confirmarea de plata la paypal, apoi am intrat la hostgator si am dat recover my password. Dupa ce mi-am setat parola, in max 1 minut am primit toate datele.

Link to comment
Share on other sites

Nu, dupa ce ai platit, ei trebuie sa iti trimita un email cu datele de conectare ( datele de cpanel, parola de cont, etc..)

Eu dupa register, am primit confirmarea de plata la paypal, apoi am intrat la hostgator si am dat recover my password. Dupa ce mi-am setat parola, in max 1 minut am primit toate datele.

Alea le-am primit cam in 5minute. Dar eu vreau datele de conectare la billing, unde poti sa vezi pana cand e contractul cu ei, ce servicii ai, etc.

O sa vad daca pot vorbi cu live support.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...