Jump to content
andreinick05

Domenii .eu la 1,50 euro; .pro la 3 euro si gazduire ieftina.

Recommended Posts

Nu ai ce sa le ceri la labari ma ... cred ca le era teama ca face si el 20 de euro pe luna acolo ...

Aici cum iti pui un site la semnatura sau vrei sa faci o treaba si intra onanistii pe fir, ba iti da flood la ele, ba cumpara cu paypal-uri furate. Sa nu mai zic de astia care dau cu haji-n wordpress :)))

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca am facut "abuz de resurse". Am avut 8 (opt) clien?i si 9 (nou?) futute de se servicii, ?i am facut abuz de resurse. E vina mea ca ma duc la to?i retarda?ii. Acum m-am dus la ceva firma serioasa, sper sa nu mai am problemele astea. Îmi cer scuze fa?a de to?i membrii de pe RST care au avut cont la mine ?i s-a întâmplat ce s-a întâmplat.

+ ca vreau s? anun?, ca v?d ca mai mult? lume a zis. Nu mi-a dat nimeni flood, sau hack. Am fost pur ?i simplu jefuit de ni?te banu?i.

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa faci ceva serios, NU face cu romani sau cu firme din Romania(reseller la domenii poti fi si cu firma din tara).

Pentru hosting, iti recomand sa te duci la hostgator, ia-ti pentru inceput planul Aluminium, e 25$/luna (asta dupa ce esti sigur ca e gata 100% site-ul). Ai mai multe beneficii (incluzand cpanel si whcms moca din cate stiu eu). Maresti un pic preturile precedente sa-ti scoti banutii si cam aia e.

Mai multe detalii aici : Reseller Hosting Plans - Web Hosting Packages with cPanel and WHM

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa faci ceva serios, NU face cu romani sau cu firme din Romania(reseller la domenii poti fi si cu firma din tara).

Pentru hosting, iti recomand sa te duci la hostgator, ia-ti pentru inceput planul Aluminium, e 25$/luna (asta dupa ce esti sigur ca e gata 100% site-ul). Ai mai multe beneficii (incluzand cpanel si whcms moca din cate stiu eu). Maresti un pic preturile precedente sa-ti scoti banutii si cam aia e.

Mai multe detalii aici : Reseller Hosting Plans - Web Hosting Packages with cPanel and WHM

Chiar asta am si luat :)), pachetul alluminium.

Eu daca mi-as scoate doar banii de cheltuiala pe reseller si restul pe luna, as fi extra fericit. Eu nu fac treaba asta sa ma imbogatesc, este un hobby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...