Jump to content
raze

Opinii despre site-ul meu

Recommended Posts

Arata bine zic eu. Ai putea sa lasi doar un buton de home, sa faci ceva mai vizibil textul din boxul cu opacitate. La unele taburi se vede o alta poze dedesubt. Ai putea sa inlocuiesti cu un slider ceva. La QR code ai putea sa modifici felul in care arata textul, din punctul meu de vedere nu arata chiar atragator. Pentru nisa ma abtin ca sunt pe dinafara.

Link to comment
Share on other sites

2 Buttons of "Home" ? :| E ca si un barbat cu doua penisuri: interesant dar ineficient. Puteai din a 2a bara sa faci un submeniu sau stiu eu altceva....Iar in partea de sus apare ca un site de vanzari, prezentari ceva de genu asta, iar mai jos e ca un blog ?! Foarte ciudat....nu se intelege nici nisa pe care ai "intrat".

Link to comment
Share on other sites

1. Logo-ul parca ti l-a facut un copil de 13 ani. Schimba rapid textul si fa-l vectorial. Partea cu maneta imi place.

2. Imi plac culorile la tema, merg.

3. Nu ai un javascritpt slider. Trebuie tu sa apesi pe thumbnail sa vezi imaginile. SI sa fie cu efecte (Fade, flashing etc). Cand apesi pe un thumbnail iti merge pagina mai in jos, lol.

4. Ai doua meniu-uri. In viata mea nu am mai vazut asa ceva. Chestia e foarte wrong. Probabil a fost conceputa in felul urmator: cand mausu hover-eaza deasupra elementelor meniului de sus, pe partea de jos iti apare submeniul. Insa la tine e static.

5. Mai multa dinamicitate.

Link to comment
Share on other sites

Cum spunea si sicilianul, ai 2 butoane "Home" ajunge unu :P

Sfatul meu este sa acorzi multa atentie detaliilor, ai in dreapta sus butoane pt facebook si tweeter nefunctionale... daca nu le folosesti, scoatele, nu lasa butoane care duc nicaieri.

Incearca sa folosesti aceiasi culoare pt background. Faci o trecere prea brusca de la gri/negru spre alb si asta deranjeaza oarecum ochii.

Imortant e sa vrei sa progresezi. Nimeni nu a facut un site perfect de la inceput.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...