Jump to content
inteleptul

Mi-am luat o palma peste fata

Recommended Posts

Bun, este forum de securitate stiu asta. Pe acest forum sunt baieti destepti si gandesc ca atare, cred ca vati confruntat sau va confruntati in viitor cu aceasta problema. Majoritatea barbati pe acest forum va intreb. Astazi mi-am luat o palma, dar mi-am vazut de treaba mea. Am facut muay thai, nu sunt un papa lapte...N-am ripostat sa-l lovesc, am spus ca este pacat sa-mi fut viitor pentru un cretin, imi era foarte usor sa-l termin dar n-am facut asta. Toti imi spun ca am fost fraier ca nu l-am facut ko. Astept parerea voastra, am facut bine sau? Voi ce ati fi facut in situatia data ca practicanti ai unui sport de lupta.

Link to comment
Share on other sites

Depinde motivul pentru care ti-ai luat palma.... adica nu depinde motivul, a ridicat mana, rupei-o !

La sloboz cu smardoii!!!

Sfatul meu, mai lasa-l 2 - 3 zile, cauta-l si rupei picioarele!

Si dupa sa ii spui: "data viitoare sa dai cu pumnu, nu cu palma fatalaule"!

BATUTI BATUTI BATUTI SA SARA IN SUS CA MARIO DUPA BANUTI !!!

Am facut si rima ce pula calului!

Link to comment
Share on other sites

:)) problemele astea ti le rezolvi singur nu pe forum. Tu stii cel mai bine daca trebuia sa-l lovesti sau nu. Si cum ne intrebi pe noi daca ai facut bine sau nu cand tu crezi ca ai facut bine pentru ca vrei sa te inscrii la mapn. Ai si tu orgoliul tau de barbat. Parerea mea e ca trebuia sa-l lovesti fara sa stai prea mult pe ganduri. Bine, nu trebuia sa-l pui la pamant si sa-l joci in picioare, acum nu stiu daca puteai face asta, dar nu-l lasa sa te ia de fraier.
Link to comment
Share on other sites

:)) problemele astea ti le rezolvi singur nu pe forum. Tu stii cel mai bine daca trebuia sa-l lovesti sau nu. Si cum ne intrebi pe noi daca ai facut bine sau nu cand tu crezi ca ai facut bine pentru ca vrei sa te inscrii la mapn. Ai si tu orgoliul tau de barbat. Parerea mea e ca trebuia sa-l lovesti fara sa stai prea mult pe ganduri. Bine, nu trebuia sa-l pui la pamant si sa-l joci in picioare, acum nu stiu daca puteai face asta, dar nu-l lasa sa te ia de fraier.

Intodeauna este bine sa ceri un sfat, o parte din mine a vrut sa riposteze dar ceva ma oprit. Sa nu imi fac probleme pentru un cretin, am mai avut probleme din astea afara romaniei, am scapat cu greu.

Link to comment
Share on other sites

Eu am un prieten care are 10 ani de MMA , un taximetrist la fel l-a imbrancit si a vrut sa dea in el , el doar s-a aparat ferinduse si a plecat linistit , ideea este ca daca esti constient de puterea ta iti este mai usor sa eviti problema .

Sportul te educa!!!

Un comentariu inteligent. Sportul te educa, dar daca nu ai facut sport n-ai cum sa intelegi asta.

Link to comment
Share on other sites

Bun, este forum de securitate stiu asta. Pe acest forum sunt baieti destepti si gandesc ca atare, cred ca vati confruntat sau va confruntati in viitor cu aceasta problema. Majoritatea barbati pe acest forum va intreb. Astazi mi-am luat o palma, dar mi-am vazut de treaba mea. Am facut muay thai, nu sunt un papa lapte...N-am ripostat sa-l lovesc, am spus ca este pacat sa-mi fut viitor pentru un cretin, imi era foarte usor sa-l termin dar n-am facut asta. Toti imi spun ca am fost fraier ca nu l-am facut ko. Astept parerea voastra, am facut bine sau? Voi ce ati fi facut in situatia data ca practicanti ai unui sport de lupta.

Trebuia sa-i bagi un genunchi in abdomen sa ramana in pana mea fara respiratie si apoi sa-l intrebi respectuos "Domnule, va este rau, va ajut cu ceva?!" :)) Sau sa incepi sa tipi "Ba futute-n dumnezeu si-n sfantu Petre, imi tragi portofelul din buzunar ? la muncaaa!! " =)))

Link to comment
Share on other sites

E bine cum ai procedat, felicitari. Doar sa nu te mai pocneasca si a 2-a oara. Daca l-ai mai vazut ca ridica mana asupra ta. I-ai luat-o i-ai bagato in cur si il intorci pe dos. La coaste sa nu se vada, doar sa se simta. Nu de alta, da dupa se obisnuieste :).

Link to comment
Share on other sites

sincer aici mai stiu si eu ceva... probabil din punctu meu de vedere nu i-ai dat una pentru ca are el baietii pe langa ... si ti-e frica sa nu ti-o iei ... nu cred eu ca iti strici viitorul de la un pumn in fine ai facut destul de bine dupa parerea mea!!!

MOTTo: O lupta evitata este o lupta castigata!!! SALUT!

Link to comment
Share on other sites

Uite unde se ascundeau etica, moralitatea, Fuego, mila, etc. ale romanilor.

Scuze de, ce`o vrea sa insemne postul meu, dar in opinia mea, esti doar frustrat pentru ca un smecheras te`a palmuit cu palosul realitatii, iar cu ochii`n lacrimi de frustrare si furie ai venit aici sa pari un erou al neamului.

Subiect demn de TPU. Rusine!

Link to comment
Share on other sites

Desi sunt de acord cu cea ce a scris daatdraqq si stiu ca asta este corect cand cineva ma injura nu il bag in seama dar niciodata sa nu lasi pe cineva sa te atinga, nici in spatiu public, nici de fata cu altcineva. Te-a atins, direct la gat. Ai atatea optiuni...carotida, trahee, low la genunchi (ce dracu ai facut muai thai si nu ai invatat nimic?[intrebare retorica{Se vede ca nu ai invatat nimic.}]) o lovitura si done!

Link to comment
Share on other sites

Sportul te educa sa iei palme ? Cum coaie sa spui ca sportul te educa ?

BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT !BATUT ! BATUT ! BATUT ! BATUT ! BATUT ! BATUT !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...