Jump to content
andreinick05

Orange SMS Bomber Remake

Recommended Posts

Am facut un remake pt. sms bomber-ul meu din 2011.

Screenshot: https://dl.dropbox.com/u/43737642/sms.png

Download:

1) https://dl.dropbox.com/u/43737642/SMSBomber.Orange.rar

parola: c21zYm9tYmVyMDE= (criptata)

2) Sharecash: Download Your File Now

(m-ati ajuta enorm daca ati descarca de aici)

3) Daca chiar nu esti in stare sa decriptezi parola de mai sus sau sa descarci de pe ShareCash, si vrei cu tot sufletul tau c****ul asta de program, da-mi pm.

v0.2 e pe drum

Link to comment
Share on other sites

In ce este criptat , si cum imi pot da seama mai usor in sunt cryptate parolele.

Do+I+look+like+some+teacher+to+you+_0457b5f408e92cf7c26edddb02be9867.png

te rog data viitoare sa pui o parola mult mai complicata, se plang ca nu merge si habar nu au ce cum se foloseste cum e scris cum sa vada din ce cauza nu le merge.

unii n-au fost in stare sa-si dea seama nici macar de cum sa decripteze parola....

pentru ce-i care se plang ca nu merge asta este... dar daca v-ar duce capul putin sa deschideti si voi un fiddler si sa vedeti ce raspunsuri primiti la requesturile facute de program...

##### later edit ######

probabil ca eu sunt la fel de prost ca unii dintre voi cand vine vorba de coding...insa daca am nevoie de ceva incerc sa rezolv problema folosind cunostintele pe care le am.

1.am intrat frumos pe un site care este folosit pentru bombere adica de unde poti trimite sms fara captcha

2.am deschis fiddler si am facut un request pentru a trimite un sms catre un nr x

3.am dat click dreapta pe requestul tocmai facut si am incercat un replay request pentru a vedea daca este nevoie de vreun id unic la fiecare request si apoi am mers pe "Inspector' si "WebForms"

4.mi-a mers requestul

5.click dreapta pe request >> relay request >> reissue from composer

6.spamezi ca boul pe execute sau lasi un clicker

toata treaba asta dureaza 1 minut daca ai mai umblat cu fidder.

mai sus dovada clara ca poti obtine acelasi rezultat cu un efort la fel de mic, eu sincer nu stiu php si curl ca sa-mi scriu singur bomberele dar ma descurc cum pot :))

Edited by blech
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...