Jump to content
cyber_cobra

Cyber_Cobra va salta

Recommended Posts

Pseudonimul meu este Cyber_Cobra , detalii personale nu pot da prea multe, decat ca am 23 de ani si sunt din Romania - Arad .

Cunosc HTML ,nu la un nivel inalt.

PHP ,nu la un nivel inalt.

Java ,nu la un nivel inalt.

Visual basic C++ /NET.

Tot ce va pot spune este ca voi incerca sa fiu cat mai activ , atat cat imi permite timpu' ,sper sa invat cat mai multe si sa fiu de ajutor celor care vor sa invete , bine inteles spor si mie la invatat sper ca ma voi ridica la nivelul vostru , pentru ca am observat ca sunt anumite persoane pe acest forum care au un nivel ridicat de cunostinte in materie IT.

Cat despre mine personal , am facut inca de la varsta de 16 ani putina obsesie pentru acesta reptila de asta si acest pseudonim , imi plac foarte mult serpii , mai ales cei letali .

" va salta " nu este o eroare " va salta moralu' :) ( ironic / sec )

La mai mare " Cyber_Cobra .

Edited by cyber_cobra
Link to comment
Share on other sites

Pseudonimul meu este Cyber_Cobra , detalii personale nu pot da prea multe, decat ca am 23 de ani si sunt din Romania - Arad .

Cunosc HTML ,nu la un nivel inalt.

PHP ,nu la un nivel inalt.

Java ,nu la un nivel inalt.

Visual basic C++ /NET.

Tot ce va pot spune este ca voi incerca sa fiu cat mai activ , atat cat imi permite timpu' ,sper sa invat cat mai multe si sa fiu de ajutor celor care vor sa invete , bine inteles spor si mie la invatat sper ca ma voi ridica la nivelul vostru , pentru ca am observat ca sunt anumite persoane pe acest forum care au un nivel ridicat de cunostinte in materie IT.

Cat despre mine personal , am facut inca de la varsta de 16 ani putina obsesie pentru acesta reptila de asta si acest pseudonim , imi plac foarte mult serpii , mai ales cei letali .

" va salta " nu este o eroare " va salta moralu' :) ( ironic / sec )

La mai mare " Cyber_Cobra .

1. Detalii ai dat destule.

2. Nu la un nivel inalt, se putea folosi si expresia mediu.

3. Daca tu esti activ sau nu, putin mi-ar pasa (logic, vroiam sa scriu ne-ar pasa, dar vorbesc pentru mine)

4. Spor la invatat

5. Bafta la "serpuraraie"

LE:

6. Nu mi-ar ridicat moralu' cu nimic (dar logic, te doare'n 14)

Scopul raspunsului meu nu este de a imi bate joc de tine, ci doar 1% din mine spera ca ai invatat ceva deja.

Edited by p3tru
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...