Jump to content
wildchild

HIV pe cale sa fie anihilat

Recommended Posts

:)) Nu stiu cum sa mai faca rating... adevarul despre prostiile astea nu se afla pe siteurile de stiri online.

"imi permit o-ntrebare: "care-i originea virusului HIV oare?"

imi permit si-un raspuns:"Laboratoare de cercetare!""

HIV-ul nu era realizat de Clubul Romei parca? Tot ei au si antidotul... dar de ce sa-l publice? Doar vor sa ne reduca...

Link to comment
Share on other sites

cancerul se pare ca e doar o boala a genelor datorata probabil faptului ca traim mai mult decat ar trebui (era un documentar frumos care explica refacerea adn-ului in timp si motivul pierderii lui la nivel celular, etc...). Cancerul nu are antidot ca in filmele SF. Dar n-are legatura cu virusii. Pare doar o imbatranire naturala ADN.

Link to comment
Share on other sites

cancerul se pare ca e doar o boala a genelor datorata probabil faptului ca traim mai mult decat ar trebui (era un documentar frumos care explica refacerea adn-ului in timp si motivul pierderii lui la nivel celular, etc...). Cancerul nu are antidot ca in filmele SF. Dar n-are legatura cu virusii. Pare doar o imbatranire naturala ADN.

are antidot complet si cateva care nu au 100% rata de succes si nu aia e cauza, keep lurking

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...