Jump to content
B3st

[Source] ISR Stealer 0.4.1

Recommended Posts

6ec7b8d4223b3d1bd7ba1762a3805665.jpg

Din moment ce isr este down iar acest proiect a fost inchis de luni bune ... here we go.

[source] ISR Stealer 4.1.zip

Parola: (am 'invartit' manual caracterele)


RR PISI

?????????: ??? ???-?? ????? ?????? ???????? ????????? ??????

@Kids Nu mai faceti 10k stealere cu 100k versiuni, nu mai faceti ce exista deja.

Acest stealer este facut de vreo' un an si de atunci nu si-a pus nimeni capul la contributie sa faca ceva mai bun.

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

Rahat, nu e metin =)) Dracu' stie prin ce zone forumizdice moarte a ars-o lumea de aci si- dat rr-uri la mu online sau naiba mai stie ce client 2d de 200MB versus Db de SQL de 4GB :|

Come on, nu mai puneti parole pe care numai batranii de pe aci le pot gasi. Mai bine puneati ceva cu o criptare demi-decenta de 2-3-4 ori si gata :P

Link to comment
Share on other sites

Rahat, nu e metin =)) Dracu' stie prin ce zone forumizdice moarte a ars-o lumea de aci si- dat rr-uri la mu online sau naiba mai stie ce client 2d de 200MB versus Db de SQL de 4GB :|

Come on, nu mai puneti parole pe care numai batranii de pe aci le pot gasi. Mai bine puneati ceva cu o criptare demi-decenta de 2-3-4 ori si gata :P

Nu trebuie sa fii "bratran" ca sa citesti un nume ... ;)

Link to comment
Share on other sites


Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/user/public_html/stl/index.php on line 203

PHP Error Message


Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/user/public_html/stl/index.php on line 220

In linia 203 este :


$theme = mysql_fetch_assoc($result);

In linia 220 este :


$total = mysql_num_rows($totalq);

Habar n'am PHP, habar n'am cum sa rezolv.

Ma ajuta cineva ?

Edit: Nu conteaza...a fost prea banal :))

Am rezolvat .

Edited by 17ppa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...