Jump to content
evidef

defcamp.ro hacked, invitatie gratuita leeched

Recommended Posts

@tex iti sugerez sa implementezi un Role Based Access Control pe serverurile tale si sa pui o restrictie deoarece in momentul in care am scos suzeta din gura unui individ sa suparat si avand access administrativ mia schimbat semnatura in semn de recunostinta.Uneori adevarul doare cand vine spus pe fata si rapunsul meu precedent la ars pe careva la cur si incepe sa faca crize de isterie.Poi eu nu decid si nu comand e forumul vostru dar probabil pe careva il supara adevarul.

Link to comment
Share on other sites

vad ca s-a stins threadul...

deci faza e pe bune, chiar exista ticket moca la defcamp eu am reusit sa fac rost de codul vip.

nytro pacat ca tii cu dinamo. em, mi-a zis cineva sa te intreb daca altceva mai greu nu ai?

ca sa va ambitionez putin uitati aici dovada la ticket cumparat cu cod promotionall:

http://www.picz.ro/pictures/aa558c8eb70c361d7f45d688abeb0018.png

Edited by nym3ny
Link to comment
Share on other sites

vad ca s-a stins threadul...

deci faza e pe bune, chiar exista ticket moca la defcamp eu am reusit sa fac rost de codul vip.

nytro pacat ca tii cu dinamo. em, mi-a zis cineva sa te intreb daca altceva mai greu nu ai?

ca sa va ambitionez putin uitati aici dovada la ticket cumparat cu cod promotional:

http://www.picz.ro/pictures/aa558c8eb70c361d7f45d688abeb0018.png

Editeaza-ti numele, CRISTI!

Link to comment
Share on other sites

Voi chiar ati crezut ca am glumit? Gluma a fost o parte din toata povestea pentru a stimula interesul, atata tot. :-)

Legat de challenge-uri, da, avem ceva mai greu la DCTF.

LE: @nym3ny Sa inteleg ca nu vii? :(

Andrei in perioada asta pe 28 ar trebui sa plec din tara pentru 5 zile, nu stiu cum de asa s-a nimerit, dar daca numai plec la voi la defcamp am sa vin. :D oricum chiar daca nu vin eu o sa vina cineva din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...